3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Joga twarzy

Tekst
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Książkę tą dedykuję wszystkim Paniom i Panom, którzy chcą zachować młody wygląd w sposób naturalny, nieinwazyjny, bez ingerencji igły, skalpela, czy też środków chemicznych.
Czas nieubłaganie płynie a nam przybywa lat. Jednak duchem jesteśmy wciąż młodzi i tak też chcielibyśmy jak najdłużej wyglądać. Chirurgia plastyczna i inne zabiegi medycyny estetycznej wiążą się z pewnym ryzykiem. Są one też bardzo drogie i nie każdy może sobie na nie pozwolić.


Osoby z wrażliwą, czy alergiczną skórą, często nie mogą korzystać z szerokiej gamy preparatów używanych w nowoczesnej kosmetologii.


Tym wszystkim, którzy nie mogą lub po prostu nie chcą stosować powyższych dobrodziejstw polecam naturalną i bezpieczną metodę odmładzania za pomocą ćwiczeń i masażów.


Życzę determinacji, systematyczności, wytrwałości i sukcesów w odejmowaniu sobie lat.


Małgorzata Maj

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 25 października 2019
  • ISBN: 978-83-939884-0-2
  • Wydawca: Wydawnictwo e-bookowo
  • Spis treści
"Joga twarzy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Milena Meller
20 sierpnia 2020

W dzisiejszych czasach każdy chce wyglądać jak najmłodziej i jak najpiękniej. Nie każdego stać na oferowane przez salony piękności zabiegi i nie każdy też chce ingerować w naturę do tego stopnia. Na szczęście można wspomagać się także innymi metodami, bezinwazyjnymi, w pełni naturalnymi. Małgorzata Maj przedstawiła zestawy praktyk do tak zwanej « jogi twarzy», czyli intensywnego ćwiczenia mięśni twarzy. Książka zawiera cenne uwagi i zwraca uwagę na często popełniane błędy przy danej czynności oraz obrazuje wszystko za pomocą czytelnych ilustracji. Poznajemy również potrzebną, logicznie podpartą teorię oraz bogactwo wskazówek odnośnie wykonywania ćwiczeń. Zainteresowani tematem na pewno będą zadowoleni, publikacja wyczerpująco opisuje temat jogi twarzy. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę