Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nasTekst

Przeczytaj fragment
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas
Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 69,90 55,92
Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas
Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas
Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas
Audiobook
Czyta Anna Dereszowska
37,90
Szczegóły
Opis książki

Trzeci i ostatni tom drugiej serii «Cukierni Pod Amorem». Tym razem autorka opowiada o wieku dojrzałym swoich bohaterek i latach 1970 – 2016. Monika wyjeżdża do Stanów i tam wychodzi za mąż za milionera. Teresa przenosi się z Gdańska do Łodzi, przypadek sprawia, że również zamieszka zagranicą. Lustrzane losy przyjaciółek znajdują zwieńczenie w Zajezierzycach. W Gutowie trwają przygotowania do pogrzebu Waldemara Hrycia. Burmistrz próbuje uniknąć politycznej odpowiedzialności za jego śmierć, jednak córka zmarłego zdecydowanie sprzeciwia się uczczeniu pamięci ojca przez nadanie jednej z ulic nazwy Rodziny Hryciów. Helena Hryć musi użyć podstępu, aby pochować męża w rodzinnym grobie. Ciężko pobity Zbyszek zastanawia się, czy jego wiarołomna narzeczona jest naprawdę w ciąży. Grzegorz Hryć przeżywa trudne chwile: jego romans z sekretarką został nagłośniony przez media, w mieście huczy od plotek, a żona naciska, aby pomagał w jej interesach. Mia i Maciek robią nieśmiałe plany na wspólną przyszłość. Tessa wyznaje Monice prawdę o swojej adoptowanej córce. Małgorzata Gutowska-Adamczyk , jedna z najbardziej rozpoznawanych polskich autorek, z wykształcenia historyk teatru, zadebiutowała jako scenarzystka serialu «Tata, a Marcin powiedział…» Jest autorką kilkunastu poczytnych powieści dla młodzieży i dorosłych, spośród których «13 Poprzeczna» zdobyła tytuł Książki Roku 2008. «Cukiernią Pod Amorem», przedstawiającą losy Polski i Polaków na przestrzeni ponad stu lat, podbiła serca czytelników i rankingi sprzedaży. W dwóch planach czasowych, historycznym i współczesnym, czytelnicy śledzą losy znanych już i nowych bohaterów od 1945 roku do współczesności.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 15 listopada 2019
Małgorzata Gutowska-Adamczyk "Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas
Audiobook
Czyta Anna Dereszowska
37,90
Najlepsza recenzja
L
23 marca, 15:31Lidia Bogucka

Ostatnią część sagi o rodzinie Hryciów przeczytałam błyskawicznie, z resztą jak i poprzednie. Książki trzymają równie wciągający poziom, jednak smutno mi, że nie będzie kolejnego tomu. Autorka doprowadziła do końca wszystkie wątki, zakończenie naprawdę świetnie. Bardzo polecam cały cykl Cukierni.

0Udostępnij:
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej z 120 znaków