3 książki za 35 oszczędź od 50%

Urodzona księżniczka

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Briar Harcourt wychowała się w bogatej rodzinie na Manhattanie. Wie, że jest adoptowanym dzieckiem, ale nie ma pojęcia o swojej przeszłości. Nie wie, dlaczego rodzice tak przesadnie dbają o jej bezpieczeństwo. Pewnego dnia poznaje fascynującego mężczyznę o egzotycznej urodzie, który przedstawia jej się jako książę Felipe Carrión de la Viňa Cortez. Od niego dowiaduje się, kim jest i co ją czeka w najbliższej przyszłości…


Trzecia część miniserii ukaże się w kwietniu.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 marca 2019
Maisey Yates "Urodzona księżniczka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Dominika Lewandowska
14 maja 2020

Bardzo ciekawa pozycja, idealna na wolne popołudnie, do przeczytania na raz. Opowieść o Briar Harcourt, która żyje ze świadomością, że jest adoptowana. Dziewczyna nie ma się jednak źle, mieszka na Manhattanie, jej opiekunowie są zamożni i bardzo troskliwi. W pewnej chwili Briar spotyka Felipe, który zawraca jej w głowie nie tylko swoją nietuzinkową urodą, ale także tym, że zna jej prawdziwe pochodzenie. Od tej pory w życiu Briar już nic nie będzie jak wcześniej, a nowo poznany mężczyzna otworzy przed nią świat, o jakim się jej nie śniło. Maisey Yates postawiła na ciekawą konstrukcję fabuły i wyraziste postacie, czytając miałam wrażenie, że książka stanowiłaby świetną bazę do ekranizacji. Dobrze się bawiłam czytając, polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę