3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Mężczyzna w masce

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Włoska arystokratka Allegra Valenti podczas balu maskowego w Wenecji chce zaszaleć, zanim poślubi wybranego jej przez rodzinę księcia. Ulega urokowi mężczyzny, który przetańczył z nią całą noc. Wkrótce okazuje się, że ta chwila zapomnienia odmieni jej życie. Allegra jest w ciąży, a mężczyzna, który ją zauroczył, to hiszpański markiz Cristian Acosta, którego od lat nie cierpi…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
Maisey Yates "Mężczyzna w masce" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Teresa Cieslak
30 lipca 2020

Podobało mi się wszystko w tej historii z wyjątkiem pierwszego rozdziału i sceny balowej. Po prostu nie brzmiało przekonująco. Relacja miłości i nienawiści między bohaterem a bohaterką przez lata przekształciła się w prawdę o tym, co każdy z nich czuł i o co walczył. Rozwój ich związku jest przeplatany lękiem, napięciem seksualnym, komunikacją / dialogiem i dużą ilością chemii. Cristian ma za sobą naprawdę mroczną przeszłość, był strasznie maltretowany jako dziecko i nadal cierpi. Allegra jest wspaniałą bohaterką, ponieważ potrafi ukoić jego blizny i zagłębić się w jego duszę. Zdaje sobie sprawę, że jego przeszłość jest przerażająca, ale mimo to widzi w nim pięknego mężczyznę.. Piękna, wzruszająca opowieść… Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę