Pierwsza na liście

Tekst
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Magdalena Witkiewicz za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Historia przyjaźni, która po latach rodzi się na nowo, miłości, która wybucha gwałtownie i niespodziewanie…Opowieść o trudnych wyborach, które mogą podarować komuś życie, o przebaczeniu i zrozumieniu oraz o wielkiej nadziei i sile kobiet. Czy najbliższej przyjaciółce potrafiłabyś wybaczyć wszystko? Mimo tego, że zabrała Tobie to, co kochałaś najbardziej? A gdyby jej wybór okazał się błędem? A gdyby jej dni były policzone? Ina myślała, że przeszłość zostawiła daleko za sobą. Teraz jej życie przebiegało tak, jak sobie tego życzyła. Czasem zapraszała do niego mężczyzn, ale tylko na chwilę. Patrycja w każdej chwili mogła wszystko stracić. Los postawił przed nią najtrudniejsze z zadań. Jak w ciągu kilku tygodni nauczyć ukochane córki jak żyć? Karola musiała wziąć sprawy w swoje ręce.Wyruszyła w podróż aby odnaleźć pierwszą na liście.Odnalazła. Ale wraz z nią wróciły bolesne wspomnienia.Mimo niezagojonych ran, dawnych zdrad, i upływającego czasu, przyjaźń powróciła. Powróciła z wielką mocą, która kruszy góry, sprawia, że niemożliwe staje się możliwe. Kolejny raz Magdalena Witkiewicz ukazała wielką siłę zwyczajnych kobiet. Bo ona jest w nas, musimy ją tylko w sobie odkryć i wszystko stanie się możliwe.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Magdalena Witkiewicz "Pierwsza na liście" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Magdalena Kalemba
12 maja 2020

Niezwykle ciepła opowieść obyczajowa o tym ile dobra może wnieść do czyjegoś życia jeden, mały gest. O przyjaźni, miłości, nadziei, trudnościach życia codziennego, które nieraz nas przygniatają i o kolejnych próbach pozbierania się po kopniaku od przeznaczenia. Autorka na przykładzie żyć czterech bohaterek przedstawia jak przewrotne bywa życie i jak nasze losy nieoczekiwanie splatają się z losami innych ludzi. Pojawia się także krótki, ale znaczący motyw choroby u bliskiej osoby, który nadaje powieści autentyczności. Bardzo przemyślana, piękna, mądra i emanująca dobrem lektura. lubię twórczość Pani Magdaleny Witkiewicz, na pewno sięgnę po jej kolejne książki. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę