3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Pensjonat marzeń

Tekst
Z serii: Szkoła żon #2
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Jest zabawnie, seksownie, nastrojowo i... bardzo kobieco. Matki, żony i kochanki - wielki powrót w świetnym stylu! Po lekcjach w Szkole wiedzą, że ich los zależy przede wszystkim od nich samych. Biorą sprawy w swoje ręce. Podupadły hotel położony w samym sercu kaszubskich lasów zamieniają w PENSJONAT MARZEŃ. Cudowne miejsce, z którym wiąże się smutna, romantyczna historia, musi się stać przytulnym hotelem otoczonym czarodziejskim ogrodem. W przeciwnym razie wszystko przepadnie... Czy mimo tych drobnych i tych całkiem sporych przeszkód dadzą sobie radę? Czy po raz kolejny okaże się, że w kobietach tkwi siła, która pozwala przenosić góry?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
Magdalena Witkiewicz "Pensjonat marzeń" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Melania Kujath
17 lipca 2020

Rewelacyjna książka z gatunku literatury kobiecej! Świetnie się bawiłam czytając, wciąż czuje niedosyt po zakończonej historii. Fabuła obiera temat czterech kobiet, z których każda ma zupełnie inne problemy, a w wyniku pewnych wydarzeń znajdują się w jednym mazurskim pensjonacie o nazwie Szkoła żon. Kobiety znajdują wspólny język i zaprzyjaźniają się. Poza przygodami czwórki bohaterek jest także szczypta erotyzmu, która dodaje smaku całej książce. Nie spodziewałam się, że ta lektura tak bardzo mnie wciągnie, aż ciężko było mi się oderwać! «Szkoła żon» okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę, do dziś ciepło wspominam tę książkę, a czytałam ją kilka miesięcy temu. Świetna rozrywka dla każdej kobiety Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę