Ósmy cud świata

Tekst
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Magdalena Witkiewicz za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Czy historia sprzed lat, usłyszana przypadkowo na drugim krańcu świata, może wpłynąć na nasze losy?

Kilka romantycznych chwil, przeżytych w czasie urlopu w Azji, budzi w Annie, trzydziestokilkuletniej singielce, dawno uśpione uczucia. Kobieta podejmuje decyzję, która na zawsze może zaważyć na życiu kilku osób. Jednak szczęście, będące pozornie w zasięgu jej ręki, rozsypuje się nagle niczym domek z kart.

"Ósmy cud świata" to opowieść o tym, że czasami trzeba zbłądzić w ciemnym lesie, by wreszcie znaleźć się na rozświetlonej polanie. A pierwszy promień słońca można niekiedy znaleźć ukryty w niepozornej, maleńkiej kopercie, zamkniętej w morskiej muszli przywiezionej z wakacji.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
  • Rozmiar: 200 str. 3 ilustracje
Magdalena Witkiewicz "Ósmy cud świata" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Angelika Kuczek
12 maja 2020

Bardzo lubię styl Pani Magdaleny Witkiewicz i chętnie sięgam po jej książki. Książka «Ósmy cud świata» pokazuje nam historię Anny, wykształconej trzydziestolatki, która staje w obliczu sporego wyzwania emocjonalnego. Kobieta pragnie ułożyć swoje życie z mężczyzną u boku, jednak nie jest to dla niej takie proste. Po nieudanym romansie z szefem wyrusza w podróż do Wietnamu, by poukładać swoje myśli. Wplątuje się jednak w kolejny emocjonalny węzeł, którego schemat jest stary jak świat. Dla mnie czas spędzony z tą książka minął bardzo szybko i przyjemnie, bardzo lubię autentyczne, życiowe historie z morałem, pozwalające nabrać dystansu do świata. Serdecznie polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę