Cymanowski MłynTekst

Z serii: Cymanowski Młyn #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Małżeństwo Moniki i Macieja przechodzi głęboki kryzys.

Oboje łudzą się, że tajemniczy prezent: urlop w leśnym pensjonacie, z dala od ludzi i cywilizacji, może jeszcze wszystko uratować. Początkowo ulegają romantycznym chwilom, jednak nagły wyjazd Macieja budzi demony przeszłości. Łukasz, przystojny syn właściciela, do złudzenia przypomina Monice jej byłego narzeczonego. Czy to tylko przypadkowe podobieństwo?

Wyjazd, który miał ratować związek, okazuje się początkiem trudnych do wyjaśnienia i niepokojących zdarzeń. Nic nie jest oczywiste, bohaterowie głęboko skrywają tajemnice, a na światło dzienne wypływają przerażające wspomnienia o krwawych zbrodniach sprzed lat.

Kim tak naprawdę jest Łukasz? Czy małżeństwo Moniki i Maćka przetrwa próbę sił? I jaką rolę pełni dziewczynka ze starej wyblakłej fotografii?

MISTRZOWSKIE POŁĄCZENIE POWIEŚCI OBYCZAJOWEJ I THRILLERA ZAPEWNIA LEKTURĘ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE EMOCJI OD PIERWSZEJ DO OSTATNIEJ STRONY!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Stefan Darda "Cymanowski Młyn" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Ewelina Przybyla
03 lutego 2020

Właśnie skończyłam czytać i jestem pod ogromnym, ogromnym wrażeniem! Poprzez współpracę dwójki genialnych polskich pisarzy powstała rewelacyjna powieść, zapewniająca gęsią skórkę od pierwszej do ostatniej strony. Genialne połączenie powieści obyczajowej z mrocznym thrillerem. Najzwyczajniej nie da się odłożyć tej książki na bok przed doczytaniem do końca. Świetne dawkowanie emocji, powolne odkrywanie sekretów, a także niedopowiedzenia, nad którymi czytelnik sam musi się zastanowić i sobie na nie odpowiedzieć. Gorąco polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę