Wilno. Przewodnik

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Przewodnik turystyczny Wilno. Przewodnik zawiera wszystkie niezbędne informacje jakie powinien posiadać turysta m.in. opis historii, kultury, architektury, lokalnych specjałów, użytecznych miejsc, a także co istotniejsze zabytki i atrakcje, które warto zobaczyć. Z przewodnikiem Colorful Books ułatwisz sobie samodzielny wypad na miasto.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
Magdalena Nowakowska "Wilno. Przewodnik" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Amelia Banaszek
20 lipca 2020

Jestem zwolenniczką podróżowania w pojedynkę, z przewodnikiem w wersji raczej papierowej niż elektronicznej czy w postaci wyznaczonej osoby. Daje to największą swobodę w poruszaniu się w danym miejscu oraz nie wyładuje się czy nie zepsuje. Tym razem wybrałam się do Wilna i zabrałam ze sobą przewodnik Magdaleny Nowakowskiej i Michała Głombiowskiego. Moje odczucia odnośnie publikacji są bardzo pozytywne, trochę historii, trochę o architekturze i kulturze, opisano miejsca warte uwagi i najbardziej turystyczne punkty, istotne zabytki czy atrakcje. Wszystko bardzo ładnie wydane, dużo fotografii i przejrzysty tekst. Wspaniale było zwiedzić Wilno, a książka ta dostarczyła mi wielu ciekawych informacji. Zdecydowanie polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę