Kopenhaga. Przewodnik

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Przewodnik turystyczny Kopenhaga. Przewodnik zawiera wszystkie niezbędne informacje jakie powinien posiadać turysta m.in. opis historii, kultury, architektury, lokalnych specjałów, użytecznych miejsc, a także co istotniejsze zabytki i atrakcje, które warto zobaczyć. Z przewodnikiem Colorful Books ułatwisz sobie samodzielny wypad na miasto.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
Magdalena Nowakowska "Kopenhaga. Przewodnik" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Stefania Mirecka
20 lipca 2020

Ten przewodnik turystyczny po Kopenhadze kupiłam dla mojej siostry, która wybrała się tam na wycieczkę z narzeczonym i dziećmi. Za granicą warto zaopatrzyć się w źródło wiedzy w języku ojczystym, gdy nasz angielski nie pozwala na wynajęcie przewodnika. Po powrocie z wycieczki usłyszałam superlatywy o książce, dlatego mogę polecić ją w imieniu siostry. Ładnie wydany, czytelnie sformułowany przewodnik, zawiera wszystkie podstawowe informacje by nieco zapoznać się z miastem. Można tam znaleźć informacje dotyczące kultury, historii ale też najbardziej uczęszczanych miejsc przez turystów i innych miejsc wartych obejrzenia. Dodatkowo książka jest nieduża więc poręczna i nie obciąża przy zwiedzaniu. Polecamy!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę