Znany szum morzaTekst

Z serii: Saga nadmorska #3
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

1998-2019 JagodaJagoda pragnie przełamać koło międzypokoleniowych kłamstw. Spędzając całe dnie na rozmowach z babką, stara się zrozumieć zawikłaną historię rodziny.Wiedziona przekonaniem, że los można odwrócić, stawia wszystko na jedną kartę. Tworzy wyjątkowe miejsce, które przyciąga kobiety takie jak ona – samotne matki niepełnosprawnych dzieci.Czy smutek i cierpienie można dziedziczyć po przodkach? Czy mamy jakikolwiek wpływ na nasze życie?Pełna emocji opowieść o powrocie do domu, gdzie można odnaleźć i zrozumieć ślady przeszłości.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 listopada 2019
Magdalena Majcher "Znany szum morza" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Wspaniała saga o trzech pokoleniach silnych kobiet. «Znany szum morza» to pozycja, która wycisnęła ze mnie łzy i wzbudziła niesamowite emocje. W kolejnym pokoleniu poznajemy Jagodę, która żyje w czasach wielkich przemian. Polska wchodzi do Unii Europejskiej, ludzie zyskują na swobodzie i większej świadomości swoich praw i obowiązków. Dziewczyna nie zapomina jednak o przeszłości i wojnie, która ostatecznie doprowadziła do stanu, w którym teraz znajdował się jej kraj. Od razu polubiłam główną bohaterkę, jest wrażliwa i mądra, a życie jej nie oszczędza. Łapiąca za serce historia, która wciągnęła mnie na całego. Szkoda, że to ostatnia część, ale myślę, że jeszcze kiedyś do niej wrócę. Polecam serdecznie całą trylogię.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę