Zimny kolor niebaTekst

Z serii: Saga nadmorska #2
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

1964–1991 Gabriela

 Saga nadmorska.

 Gabriela, córka Marcjanny, Kresy zna tylko z nostalgicznych opowieści matki i babki. Nie tęskni za tym, co utracone, bo jej dom jest na Pomorzu. Brakuje jej jednak ojca, o którym matka nie chciała nawet rozmawiać. Kiedy poznaje prawdę, nie chce mieć nic wspólnego ze swoją rodziną.

 Wiąże się z mężczyzną, który zmienia jej życie w piekło. Każdy kolejny dzień przepełniony jest strachem i niepewnością. Gabriela nie traci jednak nadziei, że jej życie się zmieni.

 Przejmująca opowieść o demonach, przed którymi nie sposób uciec, bo nosimy je w sobie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 29 czerwca 2019
Magdalena Majcher "Zimny kolor nieba" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Druga część cyklu «Saga nadmorska», czyli «Zimny kolor nieba». Wzruszająca i mocno emocjonująca powieść. Poznajemy w nim kontynuację losów kobiecej linii Zielińskich, ale przede wszystkim Gabrysi i jej przeszłości. Marcjanna, matka Gabrysi, starała się z całych sił by dać córce najlepsze warunki do życia, jednak okoliczności w jakich przyszło jej zostać matką (gwałt radzieckiego żołnierza) znacznie to utrudniały. Kłamstwo nie jest dobrą podstawa do macierzyństwa, dlatego dalsze losy kobiety były jedynie trudniejsze. Przepiękna historia, smutna ale niesamowicie prawdziwa i wciągająca. Na pewno sięgnę po kontynuację, już czekam na tom trzeci.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę