Dzień, w którym cię poznałamTekst

Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Maja ma pracę, za którą nie przepada, i męża, którego nawet nie lubi. Ma też marzenia i za mało odwagi, aby je spełniać. Kiedy jednak wygrywa w konkursie na najciekawszy pomysł na reportaż, a wydawnictwo wiąże duże nadzieje z jej książką, łapie wiatr w żagle i zaczyna wierzyć w to, że chcieć to móc. Wyjeżdża na kilka tygodni do Gdańska, gdzie zbiera materiały do książki, nie spodziewając się, że ten wyjazd odmieni całe jej życie.

Czy powinniśmy rezygnować z miłości, która się przytrafia, bo czas, miejsce i okoliczności są nieodpowiednie? Czy musimy dotrzymywać obietnic, które składaliśmy jako inni ludzie?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 listopada 2019
Magdalena Majcher "Dzień, w którym cię poznałam" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

"Dzień, w którym Cię poznałam" to cudowna, piękna opowieść o miłości. Maja Starzyńska to dziennikarka, która sporządza reportaż na temat Solidarności. Wątek ten bardzo mi się spodobał, rozmowy z zaangażowanymi osobami są niezwykle poruszające. Powieść ukazuje także dylemat głównej bohaterki dotyczący jej męża. W pewnym momencie Maja uświadamia sobie, że ich charaktery są od siebie kompletne odległe, a nić porozumienia jest coraz cieńsza. Kobieta staje przed trudnym, emocjonalnym wyborem, z którym musi poradzić sobie zupełnie sama. Uczucia i rozterki Mai wywoływały u mnie szczery smutek, zżyłam się z nią i kibicowałam w podjętych decyzjach. Muszę przyznać, że książka Magdaleny Majcher pozytywnie mnie zaskoczyła i wciągnęła. Spodziewałam się przynudnawej obyczajówki, a dostałam świetną powieść o uczuciach.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę