Nie zostawiaj mnie

Tekst
Wejdź do magicznego świata Magdalena Kułaga za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Nie zostawiaj mnie
Nie zostawiaj mnie
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 44,99  35,99 
Nie zostawiaj mnie
Nie zostawiaj mnie
Audiobook
Czyta Artur Ziajkiewicz
29,99 
Szczegóły
Opis książki

Sam zostaje aniołem stróżem. Po otrzymaniu zaszczytnej funkcji nie trzyma się nakazów, samodzielnie wybierając człowieka, którym ma się opiekować. Czy punk i gej mogą się porozumieć? Anioł stróż wybrał nie tego człowieka. Dawid jest opętany przez diabła...


Rocznik 1976, z Będzina. Ekonomista. Zadebiutowała pierwszą książką fantasy pt. Uzdrowiciel. Cienie przeszłości. Jej pasją są: rodzina, rysunek i oczywiście pisanie. Uwielbia czarną kawę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 czerwca 2019
  • ISBN: 978-83-8166-041-9
  • Wydawca: Wydawnictwo e-bookowo
  • Spis treści
Magdalena Kułaga "Nie zostawiaj mnie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Nie zostawiaj mnie
Audiobook
Czyta Artur Ziajkiewicz
29,99 
Justyna Jakubik
24 lipca 2020

Bardzo dobrze spędziłam czas z dwójką głównych bohaterów powieści «Nie ostawiaj mnie». Anioł stróż, który nie trzymał się zasad i człowiek, który okazał się wcieleniem diabła. David i Sam od samego początku ich spotkania zyskali moją sympatię, a ich przygody i ciągłe zwroty akcji w fabule sprawiały, że zainteresowanie lekturą nie opadało nawet na chwilę. Szczególnie zaskakujące było dla mnie zakończenie. Książka sama mnie kusiła gdy leżała na półce. Pełna humoru opowieść fantasy osadzona w rzeczywistym świecie. Czyta się szybko i z przyjemnością, autorka ma lekki język i ciekawy styl, a wykreowane przez nią postaci są oryginalne i charyzmatyczne. Uważam, że to bardzo obiecująca pozycja, mogę polecić z czystym sumieniem, bo czytając «Nie zostawiaj mnie» bawiłam się fantastycznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę