Magda Działoszyńska-Kossow

Magda Działoszyńska-Kossow

Magda Działoszyńska-Kossow to polska pisarka i autorka literatury faktu. Pisarka urodziła się w 1983 roku. Uzyskała wykształcenie na kierunk... Szczegóły

O autorze

Magda Działoszyńska-Kossow to polska pisarka i autorka literatury faktu.

Pisarka urodziła się w 1983 roku. Uzyskała wykształcenie na kierunku amerykanistyka, jednak z zawodu jest dziennikarką. Początkowo pracowała w gazetce uniwersyteckiej o nazwie „NEIU Independent", następnie jako redaktorka w TVN24. Uczyła także języka angielskiego.

Przez okres dwóch lat była związana z zagranicznym działem „Gazety Wyborczej", a także z czasopismem «Polityka», "Duży Format”, „Magazyn Świąteczny”, „Wysokie Obcasy” oraz „Pismo”.

Twórczość

Wraz z wydawnictwem Czarnym w roku 2020 Magda Działoszyńska-Kossow wydała książkę «San Francisco. Dziki brzeg wolności», gdzie zabiera czytelnika w podróż w czasie do miasta marzeń skupiającego wiele kultur, zwolenników ruchu LGBT, muzyków i artystów. O świecie możliwości oraz problemach ówczesnej Ameryki i ich konsekwencjach dzisiaj.

Publikacje

Magda Działoszyńska-Kossow jest autorką:

  • "San Francisco. Dziki brzeg wolności"

Pobierajcie, kupujcie i czytajcie książki Magdy Działoszyńskiej-Kossow na serwisie LitRes. A dla tych, którzy wolą słuchać proponujemy szeroką bazę audiobooków.