Kirke

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Kirke
E-book
36 
Szczegóły
Opis książki

Jeśli chcesz wiedzieć, kim jesteś, zawalcz o swoje miejsce w świecie.


Kirke długo nie wiedziała, kim jest. Urodziła się wśród bogów, lecz była dla nich zbyt mało potężna. Zbyt mało piękna. Zbyt mało okrutna. Wszyscy myśleli, że nie ma żadnej mocy. Lecz kiedy spotkała pierwszego śmiertelnika, stało się jasne, że drzemie w niej siła, która może zagrozić wszystkim bogom. A wtedy zaczęli się bać.


Kirke musiała zapłacić za ich strach. Odtrącona przez bogów i ludzi była zmuszona sobie radzić sama. Kolejne próby, przed którymi postawił ją los, przygotowywały ją do tej najważniejszej. Aby ochronić to, co kocha, Kirke będzie musiała zebrać wszystkie siły i zdecydować raz na zawsze, czy należy do bogów, z których się urodziła, czy do śmiertelników, których pokochała.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 28 marca 2020
  • Czas trwania: 13 godz. 43 min 06 sek.
  • ISBN: 978-83-8125-334-5
  • Lektor: Marta Wągrocka
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Madeleine Miller "Kirke" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Kirke
E-book
36 
Eugenia Kwiatkowska
16 kwietnia 2020

Madeleine Miller napisała bardzo nietuzinkową opowieść z motywami mitologicznymi. Muszę przyznać, że książka ta była dla mnie sporym, pozytywnym zaskoczeniem. Pisarka podołała nieprostemu zadaniu stworzenia nowej linii fabularnej do znanych już od pokoleń postaci mitologicznych. Moim zdaniem, świetnie sobie z tym poradziła, fabuła jest naturalna i wciągająca. Dodatkowo, tytułowa bogini Kirke, to charyzmatyczna główna bohaterka, którą szybko polubiłam i śledziłam jej losy z wypiekami na twarzy. Nowatorska książka, naprawdę warta polecenia.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę