Poradnik dla dżentelmena o występku i cnocieAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Poradnik dla dżentelmena o występku i cnocie
Poradnik dla dżentelmena o występku i cnocie
E-book
29,90  23,62 
Szczegóły
Opis książki

Bestseller „New York Timesa” i zdobywca licznych nagród!


Powieść, którą pokochały miliony czytelników na całym świecie. Wciągająca i zabawna historia udowadniająca, że warto korzystać z życia niezależnie od wszystkiego i wszystkich.


XVIII wiek. Henry Montague, dla przyjaciół Monty, jest przypadkiem beznadziejnym. Jego ojciec zrobił wszystko, aby wychować go na prawdziwego dżentelmena, ale nawet najlepsze szkoły nie mogły wybić chłopakowi z głowy zabaw, hulanek, a także chętnych do grzania łoża dziewcząt i... chłopców.


Roczna podróż po Europie, w której towarzyszyć będzie mu jego siostra Felicity i najlepszy przyjaciel Percy, to ostatnia szansa na korzystanie z młodości. Kiedy Henry wróci, ma się stać prawdziwym lordem, godnym swojego nazwiska i statusu społecznego. Jeżeli jednak do jego ojca dotrą jakieś plotki o niestosownym prowadzeniu się, Monty zostanie wydziedziczony i odcięty od rodzinnej fortuny. I tak już dość szkodził ich rodowemu nazwisku.


Na nieszczęście ojca chłopak ma zupełnie inne plany.


Po pierwsze: musi uwieść Percy'ego, w którym jest zakochany na zabój. Po drugie: chce poradzić sobie ze złośliwościami Felicity, która niedługo rozpocznie naukę w prywatnej szkole. Po trzecie: pragnie po prostu korzystać z życia, póki jeszcze może.


Czy Monty pójdzie swoją własną drogą? Czy młodzieńcze uczucie zamieni się w prawdziwą miłość? Czy chłopak w końcu będzie szczęśliwy?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2021
  • ISBN: 978-83-66815-38-4
  • Lektor: Marcin Franc
  • Wydawca: Young
  • Spis treści
Mackenzi Lee "Poradnik dla dżentelmena o występku i cnocie" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Poradnik dla dżentelmena o występku i cnocie
E-book
29,90  23,62 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę