Angielska żona

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Grecki milioner Apollo Metraxis dowiaduje się z testamentu ojca, że jeśli chce odziedziczyć rodzinny dom i firmę, musi się ożenić i mieć dziecko. To dla niego jak wyrok, ponieważ nie planował zakładania rodziny. Kilka nieudanych małżeństw ojca zabiło w nim wiarę w miłość. Wyjściem z sytuacji może być jednak fikcyjne małżeństwo. Idealną do tego kandydatką wydaje mu się podsunięta przez przyjaciół Angielka Pixie Robinson, która podobno go nie znosi. Na pewno więc się w nim nie zakocha…


Druga część miniserii.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
Lynne Graham "Angielska żona" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Christmas with a Tycoon»
Angielska żona
The Italian\'s Christmas Child
The Greek\'s Christmas Bride
-5%
Anita Gwozdz
12 maja 2020

Świetna, porywająca lekturka! Krótka, ale dostarczająca wielu emocji już od samego początku. Wątkiem głównym zostaje ustawiane małżeństwo Apolla – greka, który zwątpił w miłość po licznych perypetiach sercowych swojego ojca, oraz Pixie – angielki, która go nie znosi. Testament ojca chłopaka nie przewiduje odstępstw od reguły – dopóki ten nie ożeni się – nie odziedziczy majątku. Pałająca do niego niechęcią Pixie zdaje się idealną opcją do fikcyjnego małżeństwa, które będzie można zerwać zaraz po otrzymaniu testamentu. Będzie jednak fabularny twist, którego się nie spodziewałam. Ciekawa i wciągająca książka. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę