DemonTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Demoniczny zbrodniarz i eksperymenty okultystyczne

Jan Piołun, cierpiący na nieuleczalną chorobę chirurg z Poznania wyjeżdża w Góry Sowie do cieszącego się złą sławą schroniska na Wilczycy. Nie zdaje sobie sprawy, że jego przyjazd wywoła lawinę dramatycznych zdarzeń oraz przebudzi nadnaturalne siły. Tymczasem w okolicy dochodzi do makabrycznych zbrodni oraz tajemniczych zdarzeń. Policjant Dominik Lamberg coraz wyraźniej dostrzega paranormalny kontekst sprawy i wespół z miejscowym góralem rozpoczyna prywatne śledztwo. Czy uda się rozwikłać sekret schroniska na Wilczycy i powstrzymać zło?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 07 lutego 2020
Łukasz Henel "Demon" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Aleksja Kamienska
27 sierpnia 2020

Może nie jestem okładkową sroką, ale muszę przyznać, że ta wyjątkowo wydała mi się bardziej interesująca od swoich koleżanek na półce. Pełen grozy, okultystyczny horror osadzony między innymi w Górach Sowich, który spodobał mi się od pierwszych stron. Nic tak nie wywołuje ciarek na moich plecach jak ludowe, szamańskie klątwy, okultystyczne praktyki i inne spirytualistyczne nie wiadomo co… Cholernie wciągająca fabuła, tajemnice nazistów poszukujących mocy tajemnych zapełniły moje całe dwa wieczory. Jest tutaj również sporo czystych faktów historycznych, które zgrabnie zostały wymieszane ze światem fikcyjnym, tworząc oryginalna całość. Gratuluję pomysłu na fabułę Łukaszowi Henelowi, porywająca lektura. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę