Ania z WyspyTekst

World Classics
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Przed Anią Shirley nowe przygody, tym razem z dala od jej ukochanego Zielonego Wzgórza. Pakuje walizki, żegna się z dzieciństwem i wyrusza na studia. W tętniącym życiem mieście Kingsport przywita ją przyjaciółka Prissy Grant, ale też zupełnie nowe towarzystwo i życie na własnych warunkach. Jak na Anię Shirley przystało, nie obędzie się bez niespodzianek – czekają ją oświadczyny ze strony niepokornego młodzieńca, sprzedaż pierwszego opowiadania, ale też tragedia, która będzie bolesną lekcją. Rany jednak zaczną się goić, gdy Ania wraz z przyjaciółmi przeprowadzi się do starej wiejskiej chaty, gdzie czarny kot skradnie jej serce. Także przystojny Gilbert Blythe zacznie odważniej walczyć o jej względy. Będzie musiała zdecydować, czy jest gotowa na miłość.

"Ania z wyspy" jest trzecią z serii książką o przygodach rudowłosej Ani Shirley. Seria «Ania z Zielonego wzgórza» stała się inspiracją dla wielu produkcji filmowych, w tym także także najnowszego serialu Netflixa «Ania, nie Anna».

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • ISBN: 9788726049756
  • Tłumacz: Marceli Tarnowski
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Lucy Maud Montgomery "Ania z Wyspy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę