George i tajny klucz do wszechświataTekst

Z serii: George i kosmos #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
George i tajny klucz do wszechświata
George i tajny klucz do wszechświata
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 68,90  55,12 
George i tajny klucz do wszechświata
Audio
George i tajny klucz do wszechświata
Audiobook
32,90 
Szczegóły
Opis książki

Znany fizyk i bestsellerowy autor Stephen Hawking i jego córka Lucy w swojej fascynującej książce wyjaśniają czytelnikom w każdym wieku, czym jest wszechświat.

Ucieczka Freddy’ego, niesfornej świnki George’a, staje się początkiem niezwykłej przygody. Chłopiec poznaje swoich sąsiadów, Annie i jej ojca Erica, a dzięki nim i superinteligentnemu komputerowi Kosmosowi tajemnice wszechświata, począwszy od atomów, poprzez planety i ich księżyce, gwiazdy, galaktyki, na czarnych dziurach skończywszy. Wyrusza w podróż do najodleglejszych zakątków wszechświata.

Co by się jednak stało, gdyby Kosmos dostał się w nieodpowiednie ręce? George, Annie i Eric nie zamierzają się o tym przekonywać. Wynika z tego wspaniała przygoda, która w prosty sposób wyjaśnia tajemnice nauki.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788381165969
  • Tłumacz: Joanna Grabarek
  • Artysta: Garry Parsons
  • Wydawca: Zysk i S-ka
  • Spis treści
Lucy Hawking "George i tajny klucz do wszechświata" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
George i tajny klucz do wszechświata
Audiobook
32,90 
Książka należy do serii
«George i kosmos»
George i Wielki Wybuch
George i niezniszczalny kod
George i błękitny księżyc
-5%
Aleksandra Wisor
10 sierpnia 2020

Znany fizyk Stephen Hawking i jego córeczka Lucy wpadli na świetny pomysł, aby uczyć poprzez zabawę. Postanowili pokazać podróż pewnego chłopca po Układzie Słonecznym, którego przygody będą odpowiednie dla czytelnika w każdym wieku, przemycając elementy fizyki i nauki. Poza samą, ciekawą fabułą możemy również podziwiać wspaniałe zdjęcia planet, satelit i różne, rozbudowane schematy prezentujące położenie Ziemi w kosmosie czy ich budowę. Opowieść o przygodzie Georga udowadnia, że fizyka w swej istocie jest prosta i nawet najtrudniejsze rzeczy można wytłumaczyć w łatwy i przystępny sposób. Jestem przekonana, że lektura „George i tajny klucz do wszechświata” przed snem to wspaniała zabawa zarówno dla rodzica i dla dziecka. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę