Siostra Słońca

Audio
Z serii: Siedem sióstr #6
0
Recenzje
Wejdź do magicznego świata Lucinda Riley za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Siostra Słońca
Siostra Słońca
E-book
40 
Szczegóły
Opis książki

Wyjątkowa opowieść – po części saga rodzinna, po części baśń – która zręcznie wciąga nas w zawikłaną historię pochodzenia siedmiu sióstr.


Mogłoby się wydawać, że Elektra D'Aplièse ma wszystko, o czym można zamarzyć. Jest olśniewająco piękną top modelką. Jest sławna na całym świecie. I bajecznie bogata…


Wszystko to jednak tylko pozory, w rzeczywistości Elektra stoi na skraju załamania. Niespodziewana śmierć adopcyjnego ojca, Pa Salta, jeszcze pogarsza jej stan. By poradzić sobie ze stratą, Elektra sięga po alkohol i narkotyki. I właśnie wtedy dostaje list od nieznajomej, która twierdzi, że jest jej… babką.


W 1939 roku Cecily Huntley-Washington przybyła z Nowego Jorku do Kenii, by leczyć złamane serce. Przebywając w towarzystwie swojej babci – członkini osławionej kompanii z Wesołej Doliny – nad brzegami jeziora Naivasha, Cecily poznała Billa Forsytha, zatwardziałego kawalera i hodowcę bydła, utrzymującego bliskie relacje z dumnym plemieniem Masajów. W obliczu nadchodzącej katastrofy, gdy wiadomo, że wojna jest już nieunikniona, Cecily decyduje się przyjąć oświadczyny Billa. Przenosi się do doliny Wanjohi, a gdy Bill wyjeżdża, zostaje całkiem sama. Do czasu, gdy w lesie nieopodal farmy znajduje… porzucone niemowlę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 maja 2021
  • ISBN: 978-83-8215-110-7
  • Lektorzy: Anna Kutkowska, Anna Rusiecka, Małgorzata Lewińska
  • Redaktor: Anna Esden-Tempska
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Lucinda Riley "Siostra Słońca" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Siostra Słońca
E-book
40 
Książka należy do serii
«Siedem sióstr»
Siostra Księżyca
Siostra Słońca
Zaginiona siostra
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę