Siostra Księżyca. Siedem Sióstr

Tekst
Z serii: Siedem sióstr #5
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Lucinda Riley za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Siostra Księżyca. Siedem Sióstr
Siostra Księżyca
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 74,90  59,92 
Siostra Księżyca. Siedem Sióstr
Siostra Księżyca
Audiobook
Czyta Anna Rusiecka, Kaja Walden
41,90 
Szczegóły
Opis książki

Nastrojowa, pełna magii saga rodzinna.


Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w bajecznej posiadłości na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Adopcyjny ojciec, nazywany przez nie Pa Saltem, nadał im imiona mitycznych Plejad.  Każda ułożyła sobie życie po swojemu i rzadko mają okazję spotkać się wszystkie razem. Do domu ściąga je niespodziewana śmierć ojca, który zostawił każdej list i wskazówki mogące im pomóc w odkryciu własnych korzeni. I w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie, co się stało z siódmą siostrą.


Tiggy po śmierci ojca przeprowadza się do dzikiej Szkocji, by robić to, co zawsze kochała – opiekować się zwierzętami. Trafia do odosobnionej posiadłości Kinnaird, której właścicielem jest tajemniczy Charlie. Wkrótce spotyka odwiecznego mieszkańca majątku – starego Cygana. I dowiaduje się od niego, że w jej żyłach płynie krew ludzi posiadających dar uzdrawiania. Oraz że dawno temu przepowiedziano mu, że kiedy Tiggy do niego przybędzie, ma wskazać jej drogę do spalonej słońcem Granady.


W cieniu okazałych murów Alhambry Tiggy odkrywa swój związek z członkami słynnej cygańskiej społeczności Sacromonte, którzy zostali zmuszeni do ucieczki ze swych domów podczas wojny domowej, i z La Candelą – największą tancerką flamenco swojego pokolenia. A pod okiem cygańskiej wiedźmy zaczyna uczyć się leczyć.


Przyjdzie jednak czas, kiedy los każe jej wybierać, czy powinna zostać z nowo poznaną rodziną, czy wrócić do Kinnaird, do Charliego…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
  • ISBN: 978-83-8125-516-5
  • Redaktor: Anna Esden-Tempska
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Lucinda Riley "Siostra Księżyca. Siedem Sióstr" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Siostra Księżyca
Audiobook
Czyta Anna Rusiecka, Kaja Walden
41,90 
Książka należy do serii
«Siedem sióstr»
Siostra Księżyca. Siedem Sióstr
Siostra Słońca
Zaginiona siostra
-5%
Dariusz Lewicki
23 grudnia 2019

Świetna powieść, moim zdaniem najlepsza z całej serii. Każda następna książka podobała mi się bardziej od poprzedniej. W tej części bliżej poznajemy kolejną z sióstr -Tiggy i kulturę Cyganów. Niecierpliwie czekam na kontynuację!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę