Siostra Burzy

Tekst
Z serii: Siedem sióstr #2
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Lucinda Riley za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Siostra Burzy
Siostra Burzy
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 70,30  56,24 
Siostra Burzy
Audio
Siostra Burzy
Audiobook
Czyta Aleksandra Zawadzka, Anna Kerth, Joanna Derengowska
38 
Szczegóły
Opis książki

Ally D'Apliese przygotowuje się właśnie do udziału w jednym z najbardziej niebezpiecznych wyścigów jachtów na świecie, gdy otrzymuje wstrząsającą wiadomość o nagłej i bardzo tajemniczej śmierci swojego adopcyjnego ojca. Dziewczyna rezygnuje ze startu w zawodach i jedzie do położonego nad Jeziorem Genewskim urokliwego zamku, gdzie ma się spotkać z osieroconymi przez Pa Salta pozostałymi córkami. Na miejscu okazuje się, że bajecznie bogaty ojciec zostawił córkom w spadku zaszyfrowane wskazówki, które pozwolą im poznać historię ich pochodzenia.


Ally postanawia skorzystać z rady zmarłego ojca i odnaleźć własne korzenie. W tym celu wyrusza do mroźnej Norwegii, gdzie dowiaduje się o Annie Landvik, żyjącej przeszło sto lat temu dziewczynie z małej wioski w górach, która otrzymała szansę wyjazdu do Christianii, aby śpiewać na premierze poematu Henrika Ibsena „Peer Gynt”. Informacje na temat Anny rodzą w głowie Ally pytania dotyczące przeszłości Pa Salta, w tym również to najważniejsze: co się stało z siódmą siostrą?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 marca 2019
  • ISBN: 978-83-6578-122-2
  • Tłumacz: Maria Pstrągowska, Marzenna Rączkowska
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Lucinda Riley "Siostra Burzy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Siostra Burzy
Audiobook
Czyta Aleksandra Zawadzka, Anna Kerth, Joanna Derengowska
38 
Książka należy do serii
«Siedem sióstr»
Siostra Księżyca. Siedem Sióstr
Siostra Słońca
Zaginiona siostra
-5%
Renata Popek
14 sierpnia

Wspaniała! po przeczytaniu dwóch tomów z niecierpliwością biorę się za następny. Ciekawie nspisana, wciąga czytelnika od początku do końca.

Paulina Lisak
20 marca 2020

Jestem pod dużym wrażeniem pomysłu autorki na cały cykl. Każda kolejna cześć jest zupełnie inna od poprzedniej. Cykl o adoptowanych siostrach i o tym w jaką stronę potoczyło się życie każdej z nich. W tym tomie zawarta jest nie tylko piękna historia, ale i malownicze miejsce akcji. Śledzimy w nim losy drugiej siostry, Ally, niezależnej żeglarki. Wzruszająca i wciągająca opowieść.. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę