3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Sekret Heleny

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Magiczny dom, pamiętne lato… Podobno każdy, kto odwiedził willę Pandora po raz pierwszy, musi natychmiast się zakochać…


Dwadzieścia cztery lata temu Helena spędziła magiczne wakacje na Cyprze. Zakochała się wtedy pierwszy raz. Gdy ojciec chrzestny zostawia jej w spadku popadającą w ruinę willę Pandora, Helena powraca na słoneczną wyspę, by wraz z rodziną spędzić tam wakacje.


Idylliczny krajobraz wyspy skrywa jednak gęstą pajęczynę sekretów. Helena za nic nie pozwoli, by dowiedzieli się o nich William i Alex, jej mąż i syn.


Przeżywający udręki dorastania trzynastoletni Alex jest rozdarty pomiędzy potrzebą chronienia ukochanej matki za wszelką cenę, a nieuniknioną koniecznością zmierzenia się z dorosłymi problemami. Jednocześnie rozpaczliwie pragnie się dowiedzieć, kim był jego prawdziwy ojciec…


Przypadkowe spotkanie Heleny z jej ukochanym sprzed lat uruchamia lawinę wypadków, w wyniku których zderzenie teraźniejszości z przeszłością staje się nieuniknione. Helena i jej syn wiedzą, że kiedy Pandora odkryje swoje tajemnice, nic już nie będzie takie jak dawniej...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 czerwca 2019
  • ISBN: 978-83-8125-696-4
  • Redaktor: Maria Gębicka-frąc
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Lucinda Riley "Sekret Heleny" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Arleta Lana
03 lutego 2020

Książka zupełnie inna niż wszystkie dotychczas napisane przez Lucinde Riley. Niemniej jednak uważam, że dla fanów jej twórczości jest to pozycja obowiązkowa. Tytułowa Helena to żona i matka trójki dzieci. Ze swoim mężem Williamem doczekała się dwójki dzieci, ale para wychowuje także jej 13-letniego syna Alexa. Jednak nikt nie wie, czyim synem jest Alex. Wydawałoby się, że to jedyny sekret, jaki chowa w swoim sercu Helena. Życie toczy się w miarę spokojnie do momentu, kiedy Helena odziedzicza po swoim chrzestnym umiłowany dom na Cyprze. Według mnie jest to książka po którą warto sięgnąć. Jest bardzo wartościowa, wymaga myślenia od czytelnika i na pewno nie jest to głupia obyczajówka!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę