3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Pokój motyli

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Piękna i nostalgiczna saga rodzinna autorki cyklu Siedem Sióstr, pełna dramatycznych sekretów z przeszłości.


Jej akcja rozgrywa się w malowniczym nadmorskim miasteczku Southwold.


Posy Montague wkrótce skończy siedemdziesiąt lat. Wciąż mieszka w rodzinnym domu w malowniczym Suffolk, gdzie spędziła idylliczne dzieciństwo, łapiąc motyle z ukochanym ojcem, i gdzie wychowała własne dzieci. Choć z posiadłością wiążą ją cenne wspomnienia, choć ogród, który sama założyła i o który dbała przez ćwierć wieku, rozkwita jak nigdy dotąd, Posy wie, że będzie musiała podjąć trudną decyzję i sprzedać podupadające domostwo.


Freddie, jej pierwsza miłość, człowiek, który pięćdziesiąt lat temu złamał jej serce i porzucił, wyłania się z przeszłości niczym duch. Posy nie jest na to gotowa – zmaga się z finansowymi kłopotami swojego starszego syna, Sama, i z nieoczekiwanym powrotem młodszego syna, Nicka. Nie może zaufać dawnemu ukochanemu. Wkrótce okaże się, że Freddie i jej rodzinny dom skrywają mroczną tajemnicę…


Poruszająca historia o miłości, stracie i szansie na nowy początek autorstwa Lucindy Riley, której cykl powieściowy Siedem Sióstr, pokochały czytelniczki na całym świecie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 18 listopada 2019
  • Rozmiar: 540 str. 11 ilustracji
  • ISBN: 978-83-8125-817-3
  • Redaktor: Anna Esden-Tempska
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Lucinda Riley "Pokój motyli" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Melania Wajs
18 marca 2020

Piękna i bardzo przyjemna lektura. Fabuła toczy się spokojnie, tajemniczo. Historia pewnej rodziny, mocno nostalgiczna i tworząca prawdziwie magiczną atmosferę w trakcie czytania. Styl autorki absolutnie zdobył moje serce. Bardzo polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę