Córka diabła

Tekst
Z serii: Ravenels #5
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Córka diabła
Córka diabła
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 43,39  34,71 
Córka diabła
Córka diabła
Audiobook
Czyta Joanna Domańska
12,99  9,22 
Szczegóły
Opis książki

Piąty tom bestsellerowej serii o rodzinie Ravenelów. Piękna, młodo owdowiała Phoebe co prawda nie poznała nigdy osobiście Westa Ravenela, ale od zawsze wiedziała, że jest on podłym, brutalnym łobuzem. Jej nieżyjący już mąż, mieszkając w szkolnym internacie, zaznał ze strony Ravenela tak wielu przykrości, że Phoebe na pewno mu ich nigdy nie wybaczy. Po zakończeniu żałoby kobieta bierze udział w rodzinnej uroczystości, na której spotyka oszałamiająco przystojnego, czarującego mężczyznę. O zgrozo, okazuje się nim być… West Ravenel we własnej osobie! Po burzliwych i grzesznych latach młodości Ravenel w końcu się opamiętał, ale nie zamierza za nic przepraszać ani przed nikim się usprawiedliwiać. W chwili, w której poznał Phoebe, ogarnęło go przemożne pożądanie, ale również poczuł lęk, że nie zasługuje na tak wspaniałą kobietę. Phoebe, wbrew postanowieniom, ulega czarowi Westa, który zdołał w niej obudzić prawdziwą namiętność i wprowadził w świat niewyobrażalnych rozkoszy. Ale czy to wystarczy, by zapomnieć o zadawnionych urazach? Lisa Kleypas (ur. 1964) – bestsellerowa amerykańska pisarka, laureatka nagrody RITA, autorka licznych współczesnych i historycznych romansów, które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 26 stycznia 2021
  • ISBN: 9788382345971
  • Tłumacz: Teresa Komłosz
  • Wydawca: Prószyński Media
  • Spis treści
Lisa Kleypas "Córka diabła" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Córka diabła
Audiobook
Czyta Joanna Domańska
12,99  9,22 
Książka należy do serii
«Ravenels»
Buntowniczka
Witaj, nieznajomy
Córka diabła
-5%
Łucja Szymańska
15 marca

Dziś chciałabym napisać słów kilka o piątej części z cyklu o rodzinie Ravenel, którą skończyłam czytać wczoraj. Sięgając po tę książkę miałam trochę obawy. Niestety często jest tak, że czekając mocno na czyjąś historię nie do końca spełnia ona nasze oczekiwania. Na szczęście w tym przypadku tak nie było. Książka spełniła moje oczekiwania! A West wymiata! Jego humor i relacja z Phoebe i jej dziećmi jest cudowna. Naprawdę to jeden z moich ulubionych bohaterów. Jest to naprawdę świetny romans historyczny, polecam całą serię!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę