3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Znajdź ją

Tekst
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Znajdź ją
Znajdź ją
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 63  50,40 
Znajdź ją
Znajdź ją
Audiobook
31 
Szczegóły
Opis książki

„Od lat spod pióra Lisy Gardner wychodzą jedne z najlepszych thrillerów na rynku. Niemniej Znajdź ją to nowa jakość: pełna napięcia i suspensu, urzeka misternie skonstruowaną intrygą. Ogromny ładunek emocjonalny i niezwykła siła, jaka z niej emanuje, czynią tę powieść lekturą obowiązkową”. Harlan Coben

Flora Dane była ofiarą. Siedem lat temu Flora, beztroska studentka college’u, została porwana podczas wiosennych ferii. Przez kolejne 472 dni dowiadywała się, jak wiele potrafi znieść człowiek.

Flora Dane ocalała. Cudem przetrwała, a potem przez pięć lat przyzwyczajała się do rytmu normalnego życia, pracując ze specjalistą FBI ds. ofiar, Samuelem Keynesem. Ma matkę, która zawsze ją kochała, i brata, lękającego się osoby, którą się stała. I ma też ścianę w sypialni pokrytą zdjęciami innych dziewcząt, które nigdy nie powróciły do domu.

Flora Dane jest lekkomyślna. Czyżby? Gdy detektyw D.D. Warren z Bostonu zostaje wezwana, na miejscu zdarzenia znajduje trupa mężczyzny oraz kobietę, która go zabiła – nagą i ze skrępowanymi dłońmi. Okazuje się, że Flora od czasu kiedy została uwolniona, zadarła już z trzema innymi podejrzanymi. Czy jest ofiarą, czy też myśliwym? Czy mając wiedzę o zachowaniu kryminalistów, mogłaby być kluczem do uratowania zaginionej studentki, której porwanie wstrząsnęło Bostonem? Gdy znika sama Flora, detektyw uświadamia sobie obecność prawdziwego drapieżnika. Drapieżnika, który za nic nie pozwoli, by Flora kiedykolwiek uciekła. I tylko D.D. Warren może ją znaleźć.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 lutego 2021
  • Data powstania: 2017
  • ISBN: 978-83-8110-322-0
  • Tłumacz: Daria Kuczyńska-Szymala
  • Prawa autorskie: Sonia Draga
  • Spis treści
Lisa Gardner "Znajdź ją" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Znajdź ją
Audiobook
31 
Książka należy do serii
«Detektyw D.D. Warren»
Szukaj mnie
Samotna
Znajdź ją
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę