Prawnicy

Tekst
Wejdź do magicznego świata Lilianna Garden za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Prawnicy
Prawnicy
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 44,99  35,99 
Prawnicy
Audiobook
Czyta Bożena Furczyk
29,99 
Szczegóły
Opis książki

Po tragicznych wydarzeniach z przeszłości, Cordelia Weston postanawia zacząć od nowa, całkowicie poświęcając się karierze prawniczej. Gdy otrzymuje wiadomość o przyjęciu do jednej z najlepszych kancelarii w Bostonie wie, że to szansa na którą tak długo czekała. Nie spodziewa się, że zostanie wciągnięta w sam środek  rozgrywki, w której wszystko wydaje się jedynie wyreżyserowanym spektaklem, a jej serce skradnie niebezpieczny mężczyzna.


Kiedy Matthew Barden przyjmuje sprawę znanego biznesmena, oskarżonego o malwersację i morderstwo, nie przeczuwa, że to dopiero początek lawiny zdarzeń, które mogą doprowadzić do jego upadku. Bezwzględny i bezkompromisowy adwokat, nie ma litości dla swoich przeciwników, rozprawiając się z nimi bez najmniejszych wyrzutów sumienia. Wszystko się zmienia, gdy w jego uporządkowane życie wkracza energiczna Cordelia Weston. Od pierwszej chwili wie, że z tą kobietą będą same kłopoty.


Czy dwoje poranionych ludzi będzie w stanie znów zaufać i dać się porwać miłości, gdy ich świat zaczyna rozpadać się, niczym domek z kart?


Zanurz się w świecie przepełnionym tajemnicami, chęcią zemsty i namiętnością, który pochłonie Cię bez reszty.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7859-921-0
  • Wydawca: Wydawnictwo e-bookowo
  • Spis treści
Lilianna Garden "Prawnicy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Prawnicy
Audiobook
Czyta Bożena Furczyk
29,99 
Kalina Kuna
16 marca 2020

Rzadko zdarza mi się sięgać po romanse. Tyn razem książkę poleciła mi dobra znajoma i przyznaje, że nie zawiodłam się. Autorka nie traktuje czytelnika jak dziecka, któremu trzeba wszystko łopatologicznie wyjaśniać, aby załapał fabułą – co mnie niezmiernie ucieszyło. Romans jest ciekawy, zaskakujący i toczy się całkiem dynamicznie. Polecam i czekam na kontynuację.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę