Elita zabójcówAudio

Autor:Lee Child
Z serii: Jack Reacher #11
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Elita zabójców
Elita zabójców
Elita zabójców
E-book
36 
Szczegóły
Opis książki

Żadnego telefonu, żadnego adresu. Po odejściu z armii Jack Reacher żyje tak, by nie zostawiać śladów. Ale pewnego dnia na jego koncie pojawia się 1030 dolarów. Nawet się nie zastanawia, skąd się wzięły. Wie, że dopadła go przeszłość.


10-30 to kod, jakim posługiwali się członkowie specjalnej grupy śledczej, do której kiedyś należał. I robili to wtedy, kiedy potrzebowali pomocy. Niestety, dla niektórych z nich pomoc przyszła za późno.


Na pustyni w Kalifornii znaleziono wyrzucone z helikoptera zwłoki jednego z byłych członków grupy, a inni stają się zwierzyną, na którą polują profesjonaliści. Reacherowi pachnie to spiskiem związanym z międzynarodowym terroryzmem…


Będzie musiał połączyć siły z kolegami z wojska, by ocalić żywych, pogrzebać zmarłych i rozwikłać tajemnicę, którą z każdym dniem spowija coraz głębszy mrok.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 czerwca 2020
  • ISBN: 978-83-8125-842-5
  • Lektor: Andrzej Hausner
  • Redaktor: Zbigniew Kościuk
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Lee Child "Elita zabójców" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Elita zabójców
E-book
36 
Książka należy do serii
«Jack Reacher»
Zmuś mnie
Sto milionów dolarów
61 godzin
-5%

Raz na jakiś czas sięgam po kolejny tom z serii z Jackiem Reacherem, mniej więcej wiem czego się spodziewać i z zaciekawieniem podchodzę do czytania. W jedenastym tomie twardziel znowu wyrusza na akcję, a ja z przyjemnością czytałem o jego podbojach. Książka trzyma w napięciu od pierwszych stron, fani literatury sensacyjnej na pewno nie będą zawiedzeni. Absolutny klasyk. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę