Królewski diament

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Lord Hartwick ma poważne kłopoty. Jeżeli nie spłaci karcianego długu, popadnie w niełaskę księcia regenta. Jednak książę nie chce pieniędzy, lecz prosi o przysługę. Hartwick ma odszukać zaginiony diament Sancy, ozdobę francuskich klejnotów koronnych, który podobno ukryto w Londynie. Nie wie, że jego przeciwniczką w wyścigu po słynny klejnot jest bardzo zdesperowana Sarah Forrester, córka amerykańskiego ambasadora. Gdy dochodzi między nimi do konfrontacji, Sarah i Hartwick postanawiają połączyć siły. Chociaż stają się sobie bliscy, los wystawia ich uczucie i wzajemne zaufanie na ciężką próbę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 22 listopada 2019
Laurie Benson "Królewski diament" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Secret Lives of the Ton»
An Uncommon Duke
An Unsuitable Duchess
An Unexpected Countess
-5%
Justyna Bunda
20 kwietnia 2020

Kolejny ciekawy romans od Laurie Benson. Zadłużony Hartwick i zdesperowana Sarah Forrester to rywale w poszukiwaniu zaginionego francuskiego klejnotu, który według legend jest ukryty w Londynie. Rozpoczynający się zaciętą walką o drogocenny przedmiot wyścig , ostatecznie skutkuje połączeniem sił i rozwojem czegoś znacznie cenniejszego od diamentu. Świetna książka, napisana w luźnym stylu, idealna na kilka godzin popołudniowego relaksu. Charyzmatyczni bohaterowie i nieoczywista fabuła. Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę