Uwikłani. ChandlerTekst

Z serii: Uwikłani #5
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

ŻYWIOŁOWA NAMIĘTNOŚĆ GODNA PRZEDSTAWICIELA RODU PIERCE

Obłędnie przystojny biznesmen przy stole konferencyjnym prezentuje się nienagannie. Jeśli chodzi o stoły, to twierdzi, że są lepsze od łóżka. Przynajmniej, jeśli chodzi o seks.

Chandler Pierce rzuca na kobietę czar zawadiackiego playboya. Krótkim i treściwym spojrzeniem powoduje, że jej spódniczka sama się podwija. Mówią, że jego zbyt duża pewność siebie to szczyt bezczelności, ale jeśli chodzi o szczyty to słynie raczej z ich wywoływania.  

Młodszy brat Hudsona nie snuje wizji przyszłości u boku jednej kobiety. To nie w jego stylu. Jednak, kiedy poznaje Genevive Fasbender wszystko się zmienia. To pierwsza kobieta, która śmie twierdzić, że NIKT, nawet taki ogier jak Chandler, jej nie zaspokoi. Oburzony Pierce tak tego nie zostawi. Genevive jest zadziorna, odważna i uparta jak cholera. Oj, jeszcze się przekona, że kto, jak kto, ale Chandler jest mistrzem dogadzania.

NAJSEKSOWNIEJSZA POWIEŚĆ SEZONU


Ta książka wstrząsnęła moim światem. – Emma Hart, bestsellerowa autorka listy „The New York Times”

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
  • ISBN: 978-83-65506-49-8
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Laurelin Paige "Uwikłani. Chandler" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Uwikłani»
Uwikłani. Hudson
Uwikłani. Grzeszne noce
Uwikłani. Bez końca
-5%
Genowefa Magda
18 marca 2020

Pewny siebie playboy – Chandler, typowy casanowa, zawracający każdej kobiecie w głowie – na jedną noc. W końcu spotyka Genny, z którą zaczyna łączyć go coś więcej. Dla mnie to najlepsza cześć serii, zabrakło mi jedynie czegoś więcej o Genny, ale liczę na rozwinięcie wątku w kolejnej części. Fani cyklu «Uwikłani» nie zawiodą się!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę