Uwikłani. Grzeszne noce

Tekst
Z serii: Uwikłani
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

EKSCYTUJĄCY DODATEK DO BESTSELLEROWEJ SERII UWIKŁANI AUTORSTWA LAURELIN PAIGE!

Norma Anders jest ambitna i niezwykle pracowita, dzięki czemu wspięła się wysoko po szczeblach kariery w Pierce Industries. W pracy to ona jest szefem i wydaje polecenia podwładnym, jednak jest sfera życia, w której Norma wolałaby oddać pierwszeństwo innym. Kobieta marzy o silnym mężczyźnie, który zdominuje ją w sypialni.

Kiedyś próbowała zawrócić w głowie Hudsonowi Pierce’owi, ale on odrzucił jej zaloty. Norma obawia się, że jej serce i ciało nie znajdą ukojenia w ramionach wymarzonego kochanka. Nie wie jednak, że obserwuje ją ktoś, kto widzi w niej nie tylko świetną szefową, ale niezwykle seksowną kobietę.

Boyd jest młodszym asystentem Normy i to on zacznie wydawać rozkazy, które ona będzie musiała wykonać.

Czy Boyd spełni wszystkie grzeszne fantazje Normy?

_

Laurelin Paige - amerykańska pisarka, autorka powieści erotycznych i romansów. Miłośniczka seriali typu „Gra o tron” czy „Walking Dead”. Wielbicielka Michaela Fassbendera. Członkini Międzynarodowego Klubu MENSA. Prywatnie żona i matka trzech córek.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
  • ISBN: 978-83-66074-70-5
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Laurelin Paige "Uwikłani. Grzeszne noce" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Uwikłani»
Uwikłani. Hudson
Uwikłani. Grzeszne noce
Uwikłani. Bez końca
-5%
Liliana Santor
03 lutego 2020

Po przeczytaniu książki Laurelin Paige uwierzysz w to, że miłość może przezwyciężyć wszelkie przeszkody stojące nam na drodze. Uwierzysz, że kariera i miłość mogą iść ze sobą zgodnie w parze nie zakłócając tego pierwszego oraz, że różnica wieku nie ma żadnego znaczenia.

Polecam z całego serca “Grzeszne noce” fanom serii “Uwikłanych” i nie tylko.. Kto lubi w książkach wątek romansu biurowego oraz motyw BDSM w wersji light, to śmiało może sięgać po tę pozycję. Ja spędziłam przy niej naprawdę miły czas!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę