Twardziel

Tekst
Z serii: Hollywood Heat #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Pełna namiętności i pasji historia miłości osadzona we współczesnym Hollywood

Bezkompromisowy Seth Rafferty jest scenografem, który doskonale zna naczelną zasadę Hollywood, aby nie angażować się w związki z filmowymi gwiazdkami. Wiele razy przekonał się, że piękne aktorki nie mają do zaoferowania nic poza urodą.

Jednak pewnego wieczoru poznaje diabelnie zmysłową aktorkę Heather Wainwright, która bierze go za… zwykłego stolarza. Kobieta w swojej próżności sądzi, że zadawanie się z mężczyzną, który nic nie znaczy w branży, jest poniżej jej godności. Nie może mu się jednak oprzeć i spędza z nim noc.

Gdy para ponownie spotyka się na planie filmowym, piekielnie gorącą namiętność czuć w każdym kadrze i pikselu. Czy Seth złamie swoje zasady i zaangażuje się w związek z aktorką? Czy zdoła wydobyć z aroganckiej i zadufanej Heather wrażliwą i skromną kobietę?


On: piekielnie przystojny, rozważny i twardo stąpający po ziemi. Ona: seksowna, zarozumiała i snobistyczna diwa. Łączy ich szalenie gorąca miłość i pożądanie, które niemal wybucha z każdą przekładaną stroną. Po sukcesie Gwiazdora mistrzyni erotyków Laurelin Paige kolejny raz kusi gorącą historią, która podbija serce. Nie sposób się oderwać.

__

O autorce

Laurelin Paige – amerykańska pisarka, autorka powieści erotycznych i romansów znana z serii Uwikłani i Połączeni. Członkini Międzynarodowego Klubu MENSA. Prywatnie żona i matka trzech córek.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
  • ISBN: 978-83-66074-14-9
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Laurelin Paige "Twardziel" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Sylwia Micek
01 października 2020

Laurelin Paige znam już ze świetnej serii «Uwikłani i Połączeni». Książka «Twardziel» to pełna namiętności i pasji historia o miłości. Autorka osadziła akcję we współczesnym Hollywood. Główni bohaterowie to charyzmatyczne postacie, które się pamięta, piekielnie przystojny scenograf i zarozumiała aktorka. Czy z tego może wyjść cos ciekawego? Dowiecie się czytając:0 Ja polecam z całego serce.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę