Znajdź mnie

Tekst
Z serii: Połączeni #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

KONTYNUACJA LOSÓW NAJBARDZIEJ ELEKTRYZUJĄCEGO DUETU WSZECH CZASÓW – SPIN-OFF KULTOWEJ TRYLOGII UWIKŁANI!

Gwen Anders rozpoczęła pracę w klubie Sky Launch, aby zapomnieć o dręczącej ją przeszłości i zacząć wszystko od nowa. Szybko odnajduje się w nowym otoczeniu. Zaprzyjaźnia się też ze swoją koleżanką z pracy – Alayną Withers oraz z nowym właścicielem, Hudsonem Piercem. Gwen czuje się tu jak w domu.

Rozpoczęcie wszystkiego od nowa wiąże się z zostawieniem za sobą trudnych wspomnień z przeszłości – wkrótce jednak okazuje się, że to nie takie proste. Gwen nie jest również w stanie zapomnieć o JC – mężczyźnie, dzięki któremu po raz pierwszy uwierzyła w to, że świat może być piękny. Jest świadoma, że nie powinna się w nim zakochiwać, jednak teraz pragnie zrobić wszystko, by nie stracić ukochanego.

Gwen obawia się, że nigdy nie będzie żyć normalnie. A jeśli nawet jej się uda, to czy powinna nadal karmić się nadzieją, że JC kocha ją na tyle mocno, aby w końcu mogli się odnaleźć?

Czy Gwen i JC pokonają przeszkody stojące na drodze do ich wspólnego szczęścia?

Czy Gwen będzie potrafiła ponownie przebaczyć ukochanemu?

Czy z próby, jakiej zostaną poddani, wyjdą silniejsi, niż byli przedtem?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
  • ISBN: 978-83-65506-33-7
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Laurelin Paige "Znajdź mnie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Pelagia Zawacka
29 lipca 2020

"Moja ukochana Laurelin Paige kolejny raz zafundowała mi istny emocjonalny rollercoaster. I za to ją kocham :) Przed wami powieść trzymająca w napięciu od początku do samiutkiego końca. Autorka po raz kolejny pokazała wzniosła się na wyżyny kreatywności, tworząc niesamowicie intrygującą powieść. Kiedy zbliżałam się do końca powieści, serce biło coraz mocniej. Jak często trafiają się takie książki? Przyznajcie, że nie często!

Gwen próbuje ułożyć sobie życie od nowa i rozpoczyna pracę w The Sky Lunch. Tam zaprzyjaźnia się z Alayną i Hudsonem. Wszystko wydaje się być okej, jednak nie łatwo zapomnieć o skomplikowanej przeszłości… Zwłaszcza kiedy powraca ona do ciebie niczym bumerang. Gwen nie może zapomnieć o JC – mężczyźnie, którego niegdyś bardzo kochała. Pewnego dnia zauważa JC w telewizji i jej życie znów przewraca się do góry nogami. Czy historia Gwen i JC zakończy się „happy endem”? Tego wam nie zdradzę – przekonajcie się sami. Naprawdę warto :)"

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę