Uwolnij mnieTekst

Z serii: Połączeni #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

NAJBARDZIEJ ELEKTRYZUJĄCY DUET WSZECH CZASÓW!

JEJ HISTORIA ROZPOCZĘŁA SIĘ DUŻO WCZEŚNIEJ, NIŻ ZACZĘŁA PRACOWAĆ W SŁYNNYM KLUBIE THE SKY LAUNCH…

Gwen Anders nigdy nie miała lekkiego życia. Trudne dzieciństwo sprawiło, że dziewczyna zamknęła się w sobie, budując wokół swojej osoby wysoki i gruby mur, za którym chowała się przed światem. Prowadzi pozornie satysfakcjonujące życie – jest managerką prosperującego nowojorskiego klubu nocnego, jednak nie ma nikogo na stałe, ponieważ nie wierzy w to, że miłość istnieje…

Wszystko się zmienia, gdy Gwen poznaje JC – nieziemsko bogatego, szarmanckiego łamacza kobiecych serc. Kiedy dziewczyna przez tragedię rodzinną przeżyje załamanie nerwowe, to właśnie JC nauczy swoją kochankę nieznanych jej wcześniej technik przetrwania – opartych na pierwotnych instynktach i pragnieniach. To dzięki tym „lekcjom” Gwen w końcu przestanie odczuwać potrzebę ciągłego kontrolowania swojego otoczenia i odkryje, że poza murem, który wokół siebie zbudowała, istnieje piękny świat.

Poczucie nieskrępowanej swobody okaże się jednak przerażające, zwłaszcza gdy Gwen zda sobie sprawę, że JC nie jest jej obojętny…

SZALEŃSTWO ZMYSŁÓW I NIESKRĘPOWANA ZABAWA… JAK DALECE WPŁYNIE TO NA ŻYCIE GWEN I JC?

`

„Ta książka kipi od seksu i prowokacji. Uwolnij mnie iskrzy od momentu, w którym Gwen spojrzała na JC. Chemia między nimi jest tak silna, że aż zapiera dech w piersiach”

– Melanie Harlow, bestselerowa autorka „USA Today”

—–

Laurelin Paige - amerykańska pisarka, autorka powieści erotycznych i romansów. Miłośniczka seriali typu Gra o tron czy Walking Dead. Wielbicielka Michaela Fassbendera. Członkini Międzynarodowego Klubu MENSA. Prywatnie żona i matka trzech córek.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
  • ISBN: 978-83-65506-29-0
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Laurelin Paige "Uwolnij mnie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Ludwika Micka
17 lipca 2020

Tom pierwszy otwierający rewelacyjna serię «Połączeni». Już pierwsza część dostarcza niesamowitych wrażeń i nie daje się oderwać od czytania. Bardzo polubiłam Gwen, główną bohaterkę, ma ona skomplikowany charakter, który wyraża się stanowczością i surowymi zasadami na zewnątrz, jednak zakrywa tym jedynie swoją wrażliwą warstwę w środku, która ukształtowała się w wyniku nieprzyjemnych doświadczeń z przeszłości. Oczywiście rdzeniem powieści jest jej relacja ze zniewalającym JC, inteligentnym bogiem seksu, który idzie przez życie pewnym krokiem. Czytając bawiłam się znakomicie, pełna emocji i uniesień, elektryzująca fabuła i świetny, lekki styl zapewniły mi rozrywkę na długie godziny. Doskonała na relaks. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę