Uwikłani. Bez końcaTekst

Z serii: Uwikłani #6
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Laurelin Paige za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Alayna i Hudson wracają w nowym tomie elektryzującej serii Uwikłani!

Po wielu burzliwych przejściach Alayna i Hudson prowadzą spokojne rodzinne życie. Wszystko do czasu, gdy Chandler oznajmia, że zamierza się ożenić. Jego wybranką jest córka Edwarda Fasbendera, a to może oznaczać tylko jedno…

Ich sielankę przerywa żona Edwarda, Celia. Kobieta, która zrobi wszystko, aby wystawić na próbę trwałość rodziny Pierce’ów. Na dodatek Hudson otrzymuje tajemniczy list z pogróżkami.

Hudson musi chronić Alaynę. Nie tylko przed Celią, ale także przed swoją mroczną przeszłością, która teraz zaczyna go ścigać. Czy uda mu się utrzymać w tajemnicy błędy młodości, które mogą zniszczyć ich rodzinę? Czy to możliwe, aby ich szczęście trwało bez końca?

Nieprzewidywalny i niebezpieczny. Romans, który rozpala do czerwoności.


Laurelin Paige - amerykańska pisarka, autorka powieści erotycznych i romansów. Miłośniczka seriali typu "Gra o tron" czy "Walking Dead". Wielbicielka Michaela Fassbendera. Członkini Międzynarodowego Klubu MENSA. Prywatnie żona i matka trzech córek.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 23 września 2019
  • ISBN: 978-83-66436-35-0
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Laurelin Paige "Uwikłani. Bez końca" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Uwikłani»
Uwikłani. Hudson
Uwikłani. Grzeszne noce
Uwikłani. Bez końca
-5%
Stefania Klosek
16 kwietnia 2020

“Bez końca” to już szósty tom serii pt. “Uwikłani” napisanej przez Laurelin Paige i kolejna część przygód zakochanych Alayny i Hudsona. Bardzo lubię tę serię, a tym razem poza typowym dla niej motywem romantycznym wyłania się także wątek lekko sensacyjny. Sporo akcji, wydaje mi się, że toczy się szybciej niż w poprzednich częściach, oraz dobrze znani, uwielbiani przeze mnie bohaterowie w nowych okolicznościach. Nie ma miejsca na nudę, czyta się błyskawicznie i kończy z niedosytem i chęcią na jeszcze. Mam nadzieję, że to nie ostatnia część. Polecam całą serię.

chwieralska.ewa
17 marca 2020

Trochę za bardzo Grejowa..choć jej bohaterka jest o wiele prawdziwsza i ciekawsza…ale Hudson za bardzo czarnp – biały ..brak czasem koloru

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę