Opis książki

Alayna i Hudson wracają w nowym tomie elektryzującej serii Uwikłani!

Po wielu burzliwych przejściach Alayna i Hudson prowadzą spokojne rodzinne życie. Wszystko do czasu, gdy Chandler oznajmia, że zamierza się ożenić. Jego wybranką jest córka Edwarda Fasbendera, a to może oznaczać tylko jedno…

Ich sielankę przerywa żona Edwarda, Celia. Kobieta, która zrobi wszystko, aby wystawić na próbę trwałość rodziny Pierce’ów. Na dodatek Hudson otrzymuje tajemniczy list z pogróżkami.

Hudson musi chronić Alaynę. Nie tylko przed Celią, ale także przed swoją mroczną przeszłością, która teraz zaczyna go ścigać. Czy uda mu się utrzymać w tajemnicy błędy młodości, które mogą zniszczyć ich rodzinę? Czy to możliwe, aby ich szczęście trwało bez końca?

Nieprzewidywalny i niebezpieczny. Romans, który rozpala do czerwoności.


Laurelin Paige - amerykańska pisarka, autorka powieści erotycznych i romansów. Miłośniczka seriali typu "Gra o tron" czy "Walking Dead". Wielbicielka Michaela Fassbendera. Członkini Międzynarodowego Klubu MENSA. Prywatnie żona i matka trzech córek.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 23 września 2019
  • ISBN: 978-83-66436-35-0
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Laurelin Paige "Bez końca. Uwikłani. Tom 6" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne książki tego autora:
Uwikłani Tom 5 Chandler
Laurelin Paige
24,90 15,94
Perwersyjny bogacz
Laurelin Paige
29,90 19,43
Uwikłani Tom 1 Pokusa
Laurelin Paige
24,90 15,94
Połączeni Uwolnij mnie
Laurelin Paige
26,90 19,10
Playboy
Laurelin Paige
29,90 21,23
Rozwiń
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej z 120 znaków