Perwersyjny bogaczTekst

Z serii: Kuszący duet #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Perwersyjny bogacz
Perwersyjny bogacz
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 69,80  55,84 
Perwersyjny bogacz
Audio
Perwersyjny bogacz
Audiobook
Czyta Anna Wilk
39,90 
Szczegóły
Opis książki

Są bogaci, uparci i uwielbiają dominować.

Nowa powieść Laurelin Paige przekracza granice grzechu!

Sabrina Lind wciąż pamięta o tym, co wydarzyło się dziesięć lat temu. Wziął ją na imprezie. Inteligentny, pewny siebie i władczy – Donovan Kincaid. Zdobył ją, mimo że marzyła o jego najlepszym przyjacielu, któremu też nie była obojętna.

Po latach spotyka Westona Kinga, obiekt westchnień z przeszłości. Mężczyzna tym razem nie zamierza pozwolić jej zniknąć. Proponuje Sabrinie pracę w prestiżowej agencji, którą zarządza razem z… Donovanem Kincaidem.

Kobieta wywołuje pożądanie ich obu. Daje się uwikłać w grę pełną zaskakujących perwersji i gorących fantazji. Który z playboyów zdobędzie ją na zawsze?

__

Laurelin Paige - amerykańska pisarka, autorka powieści erotycznych i romansów. Miłośniczka seriali typu "Gra o tron” czy "Walking Dead”. Wielbicielka Michaela Fassbendera. Członkini Międzynarodowego Klubu MENSA. Prywatnie żona i matka trzech córek.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 24 stycznia 2020
  • Rozmiar: 270 str. 5 ilustracji
  • ISBN: 978-83-66520-10-3
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Laurelin Paige "Perwersyjny bogacz" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Perwersyjny bogacz
Audiobook
Czyta Anna Wilk
39,90 
Franciszka Koloska
20 marca 2020

Nie spodziewałam się tak wciągającej lektury. Zazwyczaj nie czytuje romansów, ten poleciła mi koleżanka, która ma o tym gatunku podobne zdanie. Jednak «Perwersyjny bogacz» przeczytałam zaskakująco szybko. Jest to dość brutalny erotyk, intrygujący ale raczej do przeczytania na raz.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę