3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Perwersyjny bogacz

Tekst
Z serii: Kuszący duet #1
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Są bogaci, uparci i uwielbiają dominować.

Nowa powieść Laurelin Paige przekracza granice grzechu!

Sabrina Lind wciąż pamięta o tym, co wydarzyło się dziesięć lat temu. Wziął ją na imprezie. Inteligentny, pewny siebie i władczy – Donovan Kincaid. Zdobył ją, mimo że marzyła o jego najlepszym przyjacielu, któremu też nie była obojętna.

Po latach spotyka Westona Kinga, obiekt westchnień z przeszłości. Mężczyzna tym razem nie zamierza pozwolić jej zniknąć. Proponuje Sabrinie pracę w prestiżowej agencji, którą zarządza razem z… Donovanem Kincaidem.

Kobieta wywołuje pożądanie ich obu. Daje się uwikłać w grę pełną zaskakujących perwersji i gorących fantazji. Który z playboyów zdobędzie ją na zawsze?

__

Laurelin Paige - amerykańska pisarka, autorka powieści erotycznych i romansów. Miłośniczka seriali typu "Gra o tron” czy "Walking Dead”. Wielbicielka Michaela Fassbendera. Członkini Międzynarodowego Klubu MENSA. Prywatnie żona i matka trzech córek.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 24 stycznia 2020
  • Rozmiar: 270 str. 5 ilustracji
  • ISBN: 978-83-66520-10-3
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Laurelin Paige "Perwersyjny bogacz" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Franciszka Koloska
20 marca 2020

Nie spodziewałam się tak wciągającej lektury. Zazwyczaj nie czytuje romansów, ten poleciła mi koleżanka, która ma o tym gatunku podobne zdanie. Jednak «Perwersyjny bogacz» przeczytałam zaskakująco szybko. Jest to dość brutalny erotyk, intrygujący ale raczej do przeczytania na raz.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę