Laurelin Paige

Laurelin Paige

Laurelin Paige – amerykańska autorka romansów i powieści erotycznych. Urodziła się w 1974 roku w Logan, Utah, gdzie także dorastała. Następ... Szczegóły

O autorze

Laurelin Paige – amerykańska autorka romansów i powieści erotycznych.

Urodziła się w 1974 roku w Logan, Utah, gdzie także dorastała. Następnie ukończyła Uniwersytet Colorado ze specjalizacją w teatrze muzycznym w 1998 roku.

Gdy mąż Paige stracił pracę z powodu zamknięcia firmy, kobieta postanowiła opublikować swoją pierwszą powieść “Fixed on you”, w celu uzyskania dochodów. Jej rodzina została zmuszona do złożenia wniosku o bankrupcję w tym czasie. Jeszcze w tym samym miesiącu wniosek został zwolniony, ponieważ książka sprzedała się w ponad 20 000 egzemplarzach.

Autorka jest członkinią Międzynarodowego Klubu MENSA. Poza pisarstwem interesuje się także śpiewem i serialami typu “The walking dead”.

Twórczość

Laurelin Paige pisze odważnie, bezpruderyjnie przelewając na papier swoje fantazje. Nie przeszkadza jej to jednak w tworzeniu wciągających historii.

Autorka zajmowała się także pisaniem książek dla dzieci, jednakże to jej erotyczna seria “Uwikłani” stała się bestsellerem.

Publikacje

  • Trylogia “Uwikłani”: “Pokusa”, “Obsesja”, “Na zawsze”;
  • “Połączeni. Uwolnij mnie”;
  • “Gliniarz”;
  • “Ostatni pocałunek”.

Erotyczne opowieści Laurelin Paige możecie czytać na LitRes. Wypróbujcie także dostępne na stronie audiobooki!

Podobni autorzy