Kontrakt Paganiniego

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Na opuszczonym jachcie dryfującym po Archipelagu Sztokholmskim znaleziono ciało młodej kobiety. Jej ubrania są suche, bez śladu soli, chociaż płuca ma pełne morskiej wody. Następnego dnia zostają odkryte kolejne zwłoki, tym razem mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że powiesił się na żyrandolu w swoim apartamencie, ale obok ciała nie ma żadnego krzesła umożliwiającego zawieszenie pętli. Komisarz Joona Linna łączy te dwie sprawy, nie spodziewając się, że sam stanie się częścią niebezpiecznej gry na międzynarodową skalę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 25 czerwca 2020
  • ISBN: 9788327158383
  • Tłumacz: Marta Rey-Radlińska
  • Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
  • Spis treści
Lars Kepler "Kontrakt Paganiniego" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Ślady Zbrodni»
Stąpając po linie
Czerwona zaraza, czarna śmierć
Zazdrość
-5%
Książka należy do serii
«Cykl z komisarzem Jooną Linną»
Stalker
Łowca
Łazarz
-5%
Janusz Mistal
12 listopada 2020

Długo zastanawiałem się przed kupnem tego ebooka. Temat handlu bronią nie jest wybitnie interesujący. Okazało się jednak, że «Kontrakt Paganiniego» to po prostu doskonały kryminał. Czyta się bardzo szybko, książka ma świetne tempo, trzyma w napięciu. Zarówno główny bohater jak i postaci drugoplanowe są genialnie zbudowane. Główny wątek kryminalny został poprowadzony po mistrzowsku. Bardzo spodobało mi się wydłużone zakończenie, opisane przez pryzmat głównych postaci. Zdecydowanie polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę