Uciekłam z arabskiego burdelu

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Uciekłam z arabskiego burdelu
Uciekłam z arabskiego burdelu
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 67,30  53,84 
Uciekłam z arabskiego burdelu
Audio
Uciekłam z arabskiego burdelu
Audiobook
Czyta Ewa Abart
36,90  26,94 
Szczegóły
Opis książki

Wstrząsająca historia Polki, która stała się żywym towarem… Dalsze losy Julii znanej z kart «Byłam kochanką arabskich szejków», o które czytelniczki pytały w mailach i recenzjach, dopiero teraz mogą ujrzeć światło dzienne. Julia, którą najpierw rozkochał, a później sprzedał Tarek, ucieka z arabskiego burdelu. Niebezpieczna akcja wyrwania kobiety ze szponów gangu handlującego ludźmi wymaga użycia wielu podstępów. Ale czy uwolnienie się z macek międzynarodowej siatki przestępczej jest w ogóle możliwe? Czy Julia zdoła uciec od seksualnego zniewolenia oraz brutalnej przemocy fizycznej i psychicznej, jakie były wcześniej jej udziałem? Czy piekło, przez jakie przeszliśmy, zostawia w nas trwały ślad? Mroczne tajemnice XXI wieku: handel ludźmi, w tym dziećmi, handel organami, obrzezanie kobiet oraz ekstrawagancje i seksualne orgie najbogatszych arabskich szejków. Przerażająca rzeczywistość, o której świat woli milczeć. Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu, Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. Debiutowała w 2014 roku, od tego czasu każda z jej książek podbija listy bestsellerów.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 listopada 2020
Laila Shukri "Uciekłam z arabskiego burdelu" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Uciekłam z arabskiego burdelu
Audiobook
Czyta Ewa Abart
36,90  26,94 
o_zorya
08 listopada 2021

Bardzo trudno było czytać o tragedii Europejek zakochanych w przypadkowych orientalnych chłopakach i sprzedanych w arabski burdel. Warto przeczytać wszystkiem młodym dziewczętam, które marzą o luksusie i pieniądzach. Czasami życie nie układa się tak pięknie, jak marzymy

Pamela Siek
18 stycznia 2021

Jest to kontynuacja losów Julki, która przeżyła piekło w «Jestem kochaną arabskich szejków». Julii udaje się uciec z burdelu w Dubaju dzięki pomocy żony szejka Izabeli, jej koleżanki Lindy i ich znajomego Amerykanina Steve’a. Powieść ta zszokowała mnie i sprawiła, że z zapartym tchem spędziłam dobrych kilka godzin nie odrwiwając się od lektury. Czytałam ją przerażona tym, co dzieje się w miejscu, które jednoznacznie kojarzy się z luksusem i niesamowitym bogactwem. Mocna, ale fantastyczna lektura. Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę