Perska zmysłowość

Tekst
Z serii: Perska miłość #5
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Perska zmysłowość
Perska zmysłowość
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 62,90  50,32 
Perska zmysłowość
Audio
Perska zmysłowość
Audiobook
Czyta Ewa Abart
34,90  25,48 
Szczegóły
Opis książki

Szaleńcza miłość nawet za cenę śmierci?

Znana z «Perskiej zazdrości» Joanna, podejrzewając swojego męża, kuwejckiego biznesmena, o kolejną zdradę, pod wpływem impulsu wylatuje na rajską wyspę Bali. W towarzystwie swojej przyjaciółki Angeliki Jennifer, świeżo upieczonej rozwódki, chce zapomnieć o małżeńskich problemach i wcześniejszych dramatycznych przeżyciach. Kiedy na jej drodze staje Richard, zniewalająco przystojny Amerykanin, który razem ze swoimi kolegami przyjechał na Bali, aby wesprzeć Jennifer, Joanna zakochuje się w nim niemal od pierwszego wejrzenia. Czy jej mąż, Ali, dowie się o zdradzie? Czy czeka ją straszna kara ukamienowania, która w jego kulturze grozi kobiecie za cudzołóstwo? Czy Joanna będzie miała możliwość wyboru? Do czego zaprowadzi ją szaleńcza miłość, która ogarnęła ją niespodziewanie na czarownej wyspie Bali? Laila Shukri po raz kolejny wprowadza czytelnika w świat wielkich uczuć i namiętności.

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu, Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. W 2014 roku ukazała się «Perska miłość», jej debiut powieściowy, który podbił serca polskich czytelniczek. Kolejne tytuły: «Byłam służącą w arabskich pałacach», «Perska zazdrość», «Jestem żoną szejka», «Perska namiętność», «Byłam kochanką arabskich szejków», «Perska nienawiść» i «Jestem żoną terrorysty», trafiły na listy bestsellerów i sprzedały się w nakładzie przekraczającym pół miliona egzemplarzy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
Laila Shukri "Perska zmysłowość" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Perska zmysłowość
Audiobook
Czyta Ewa Abart
34,90  25,48 
Książka należy do serii
«Perska miłość»
Perska zmysłowość
Perska kobiecość
Perska niepewność
-5%
o_zorya
08 listopada 2021

Zdrada męża w Kuwejcie jest karana śmiercią. Czy Joannie uda się zachować miłość do Amerykanina, którego poznała na Bali, opuścić zdrajcę męża i założyć nową rodzinę z ukochaną osobą. Piękna lektura trzymająca w napięciu od pierwszej do ostatniej strony

Wilhelmina Klepacka
23 marca 2020

Mocno wciągająca, intrygująca lektura. Ma ciekawy klimat, a lekkie pióro autorki i oryginalna fabuła sprawiły, że książkę przeczytałam w trybie ekspresowym. Relaksująca. Czekam na kontynuację. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę