Perska zazdrośćTekst

Z serii: Perska miłość #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Perska zazdrość
Perska zazdrość
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 62,90  50,32 
Perska zazdrość
Audio
Perska zazdrość
Audiobook
Czyta Ewa Abart
34,90  25,48 
Szczegóły
Opis książki

Nowa książka autorki bestselleru „Byłam służącą w arabskich pałacach". Znana z kart „Perskiej miłości” Joanna, żona bogatego kuwejckiego biznesmena Alego, wiedzie ekskluzywne, przepełnione przyjemnościami życie. Razem ze swoją amerykańską przyjaciółką, Angeliką, świetnie bawi się w Dubaju, w którym odwiedza najdroższe sklepy, restauracje i hotele. Ale co się dzieje, gdy luksus przez duże L przysłoni inne wartości? A ukochany, dbający o rodzinę mąż nagle zainteresuje się inną kobietą? 

Joanna niespodziewanie musi stawić czoło pełnej dramatyzmu sytuacji, która może doprowadzić do tragedii jej małżeństwo i trójkę dorastających dzieci. Czy potrafi uchronić siebie i swoją rodzinę przed katastrofą? Czy zdradę można wybaczyć? I jak potoczyły się dalsze losy Lidki, bohaterki „Perskiej miłości”?

Laila Shukri po raz kolejny z właściwą sobie wnikliwością i barwnością odsłania najbardziej strzeżone tajemnice Orientu, w tym również dawnych i współczesnych haremów. 

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Wschodu, Polką podróżującą i mieszkającą w krajach arabskich. Obecnie mieszka w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje swoją dalszą podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w położonej na pustyni oazie, czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. W 2014 roku ukazał się jej debiut powieściowy „Perska miłość”, który podbił serca polskich czytelniczek.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
Laila Shukri "Perska zazdrość" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Perska zazdrość
Audiobook
Czyta Ewa Abart
34,90  25,48 
Książka należy do serii
«Perska miłość»
Perska nienawiść
Perska zmysłowość
Perska kobiecość
-5%
Wiktoria Cukierman
02 lipca 2020

"Laila Shukri to jedna z tych pewnych autorek, takich, przy których wiem, że powieść będzie świetna. I tym razem się nie zawiodłam :-) Tym razem autorka skupia się na życiu Joanny, która wielokrotnie pomagała wybrnąć z kłopotów Lidce.

Joanna i Ali to mieszkające w Kuwejcie małżeństwo z dwudziestoletnim stażem i trójką nastoletnich dzieci burzliwie przeżywających okres dorastania. Świetnie napisana książka o kryzysie w małżeństwie, bezkarności zdrady mężczyzny, relacjach w rodzinie. Bardzo ciekawa książka, poruszająca, pobudzająca skrajne emocje. Ciekawa fabuła, piękny styl. Polecam!"

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę