Perska miłość

Audio
Z serii: Perska miłość #1
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Perska miłość
Tekst
Perska miłość
E-book
28  20,44 
Szczegóły
Opis książki

Wzruszająca historia Polki, która swojego szczęścia szukała w krajach arabskich. Studiująca turystykę Lidka dostaje nieoczekiwaną propozycję wyjazdu na roczne stypendium językowe do Kuwejtu. Tam poznaje Hassana, któremu bardzo szybko wpada w oko. Aby oczarować dziewczynę wschodni przystojniak zabiera ją w kilkudniową podróż po bogatym emiracie. Pod koniec prosi ją o rękę i obiecuje, że może żyć jak arabska księżniczka. Polka zaczyna się wahać. Rodzina w kraju nie kryje rozczarowania, ale Lidka ostatecznie decyduje się na ślub i bardzo szybko zachodzi w ciążę. Czułe pieszczoty i namiętny seks stają się napastowaniem ze strony męża. Za jego namową przerywa dotychczasowe studia i traci kontakt z rodziną. Jej życie zmieni się zupełnie, gdy do ich domu sprowadza się teściowa i siostra Hassana. Tylko czy mogła przypuszczać, że właśnie najbliżsi ludzie zgotują jej piekło?

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu, Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. W 2014 roku ukazała się «Perska miłość», jej debiut powieściowy, który podbił serca polskich czytelniczek. Kolejne tytuły: «Byłam służącą w arabskich pałacach», «Perska zazdrość», «Jestem żoną szejka», «Perska namiętność», «Byłam kochanką arabskich szejków», «Perska nienawiść» i «Jestem żoną terrorysty», trafiły na listy bestsellerów i sprzedały się w nakładzie przekraczającym pół miliona egzemplarzy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 grudnia 2019
  • Czas trwania: 13 godz. 01 min 24 sek.
  • ISBN: 9788381694544
  • Lektor: Ewa Abart
  • Wydawca: Prószyński Media
  • Spis treści
Laila Shukri "Perska miłość" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Perska miłość
E-book
28  20,44 
Książka należy do serii
«Perska miłość»
Perska zmysłowość
Perska kobiecość
Perska niepewność
-5%
Danuta Izbicka
01 czerwca 2021

Rewelacyjna książka ukazująca życie kobiet w krajach arabskich… Jest tak wciągająca i interesująca, że nie da się od niej oderwać. Przeczytałam tę książkę właściwie jednym tchem i bardzo serdecznie polecam ją wszystkim zainteresowanym klimatami bliskowschodnimi. Nie stanowi ona kompendium wiedzy, ale może być ciekawym wstępem do poszerzania horyzontów i zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę