Perska nienawiść

Tekst
Z serii: Perska miłość #4
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Perska nienawiść
Perska nienawiść
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 62,90  50,32 
Perska nienawiść
Audio
Perska nienawiść
Audiobook
Czyta Ewa Abart
34,90  25,48 
Szczegóły
Opis książki

Nowa książka autorki bestselleru «Byłam kochanką arabskich szejków».

Znana z kart «Perskiej miłości» Lidka po dramatycznej ucieczce z Kuwejtu wiedzie w Polsce ustabilizowane życie. Razem z dziećmi wyjeżdża na wakacje na Majorkę, gdzie poznani mężczyźni zabiegają o jej względy. Czy kolejny raz uwierzy w miłość? Na prośbę przyjaciółki Lidka wyjeżdża na kilka dni z dziećmi do Kuwejtu, a tam demony przeszłości zakłócają spokój jej rodziny… Czy podstępna nienawiść zniszczy wszystko, co budowane przez lata? Ile siły jest w samotności? Ile można poświęcić dla rodziny?

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu, Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. W 2014 roku ukazał się jej debiut powieściowy Perska miłość, który podbił serca polskich czytelniczek. Kolejne tytuły: «Byłam służącą w arabskich pałacach», «Perska zazdrość», «Jestem żoną szejka», «Perska namiętność» i «Byłam kochanką arabskich szejków», trafiły na listy bestsellerów.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
Laila Shukri "Perska nienawiść" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Perska nienawiść
Audiobook
Czyta Ewa Abart
34,90  25,48 
Książka należy do serii
«Perska miłość»
Perska zmysłowość
Perska kobiecość
Perska niepewność
-5%
Bożena Izbicka
05 czerwca 2020

Kolejna, świetna część sagi, jak dla mnie trzyma bardzo dobry poziom. Tym razem cofamy się do przeszłości, poznajemy kolejne losy Lidki, a raczej to co działo się przed wydarzeniami z pierwszego tomu oraz zapoznajemy się dalej ze zwyczajami ludzi Islamu. Tradycyjnie tekst napisany przez Lilę Shukri wciągnął mnie na kilka dobrych godzin, czyta się szybko, a narracja jest przyjemna i lekka. Sporo emocji, główna bohaterka wchodzi w wiele relacji, które nie zawsze są łatwe. Uważam, że autorka wykonała świetną pracę, a pomysł na skupienie się na losach Lidki przed wyjazdem do Kuwejtu dają szersza perspektywę na jej losy i wyjaśniają wiele wątków z poprzedniej części. Seria jest wciągająca i bardzo ciekawa, mogę polecić z czystym sumieniem. Mam też nadzieję, że książka doczeka się swojej ekranizacji, uważam, że byłby to świetny film.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę