Perska miłość

Tekst
Z serii: Perska miłość #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Perska miłość
Perska miłość
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 62,90  50,32 
Perska miłość
Audio
Perska miłość
Audiobook
Czyta Ewa Abart
34,90  25,48 
Szczegóły
Opis książki

Wzruszająca historia Polki, która swojego szczęścia szukała w krajach arabskich.

Studiująca turystykę Lidka dostaje nieoczekiwaną propozycję wyjazdu na roczne stypendium językowe do Kuwejtu. Tam poznaje Hassana, któremu bardzo szybko wpada w oko. Aby oczarować dziewczynę wschodni przystojniak zabiera ją w kilkudniową podróż po bogatym emiracie. Pod koniec prosi ją o rękę i obiecuje, że może żyć jak arabska księżniczka.

Polka zaczyna się wahać. Rodzina w kraju nie kryje rozczarowania, ale Lidka ostatecznie decyduje się na ślub i bardzo szybko zachodzi w ciążę. Czułe pieszczoty i namiętny seks stają się napastowaniem ze strony męża. Za jego namową przerywa dotychczasowe studia i traci kontakt z rodziną. Jej życie zmienia się zupełnie, gdy do ich domu sprowadza się teściowa i siostra Hassana. Tylko czy mogła przypuszczać, że właśnie najbliżsi ludzie zgotują jej piekło?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
Laila Shukri "Perska miłość" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Perska miłość
Audiobook
Czyta Ewa Abart
34,90  25,48 
Książka należy do serii
«Perska miłość»
Perska zmysłowość
Perska kobiecość
Perska niepewność
-5%
Daniela Kokoszka
23 grudnia 2020

Debiut literacki Laili Shukri moim zdaniem wypadł znakomicie. Książka porusza ważny i nadal aktualny problem, który często był już przedmiotem wielu rozważań i tematem wielu lektur, a mianowicie konsekwencje małżeństwa chrześcijanki i muzułmanina. Lidka poznaje prawdziwe oblicze swojego męża Hassana, gdy jest już dla niej za późno na odwrót i ucieczkę. Jak potoczą się jej losy i czy będzie szczęśliwa? Książka zawiera bardzo ciekawe opisy tradycji i zasad muzułmańskich. Dla mnie okazała się nad wyraz wciągająca i poruszająca, nie mogłam się oderwać. Przeczytałam w zasadzie jednym tchem, poświęciłam jeden wieczór. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę