Perska kobiecość

Audio
Z serii: Perska miłość #6
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Perska kobiecość
Tekst
Perska kobiecość
E-book
30,40  22,19 
Szczegóły
Opis książki

Czy miłość to uczucie, które ocala czy gubi? Znana z «Perskiej zmysłowości» Joanna, po nagłym wyjeździe z Bali, gdzie spotkała miłość swojego życia, nie przestaje myśleć o ukochanym Richardzie. Chociaż nie ma z nim żadnego kontaktu, nie potrafi go wymazać ze swojego serca. Czyż można bowiem zapomnieć o prawdziwej miłości?

Za namową przyjaciółki, Angeliki, leci razem z nią i ze swoją córką, Sarą, do Szanghaju. Nieoczekiwana rozmowa z najdroższym mężczyzną skłania ją do podróży na Bali i ponownego z nim spotkania. Czy tym razem kochankowie połączą się już na zawsze?

Towarzysząca jej na rajskiej wyspie Sara, niepomna wcześniejszych dramatycznych przeżyć, zaczyna pałać gorącym uczuciem do przystojnego i czarującego Balijczyka, Wayana. Czy w jego ramionach wyleczy swoje rany i odnajdzie prawdziwe szczęście? I czy w miłości można się zatracić?

Laila Shukri ponownie zabiera czytelnika w pełen wzruszeń świat płomiennych miłości i namiętności.

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu, Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. Debiutowała w 2014 roku, od tego czasu każda z jej ksiażek podbija listy bestsellerów.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 28 września 2020
  • ISBN: 9788381694230
  • Lektor: Ewa Abart
  • Wydawca: Prószyński Media
  • Spis treści
Laila Shukri "Perska kobiecość" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Perska kobiecość
E-book
30,40  22,19 
Książka należy do serii
«Perska miłość»
Perska zmysłowość
Perska kobiecość
Perska niepewność
-5%
Malina Padlo
29 listopada 2020

Uwielbiam książki o tematyce Bliskiego Wschodu, a zwłaszcza te napisane piórem Laili Shukri. „Perska kobiecość” to kontynuacja losów Joanny oraz jej rodziny i przyjaciół. Nie ukrywam, że nie mogłam doczekać się szóstego tomu. Tym razem autorka przeniosła czytelników do Chin i na Bali. Opisy rajskich miejsc, ich zabytków i kultury wciągnęły mnie na całe popołudnie, aż ciężko było mi oderwać się od czytania. Oczywiście pojawia się także wątek romantyczny, który dodaje smaku całości. Gorąco polecam fanom sagi.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę