Jestem żoną terrorystyTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Jestem żoną terrorysty
Jestem żoną terrorysty
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 63,70  50,96 
Jestem żoną terrorysty
Audio
Jestem żoną terrorysty
Audiobook
34,90  25,48 
Szczegóły
Opis książki

Wstrząsająca historia Polki, która została żoną terrorysty.

Opowieść o kobiecie, która została rozkochana i uwiedziona, aby urodzić terrorystę-samobójcę. Przemilczana prawda o rodzinach zaangażowanych w terroryzm. Laila Shukri wysłuchała historii jednej z Polek, aby opowiedzieć ją światu. Po rozstaniu z partnerem Klaudia zostaje niespodziewanie wyrzucona z pracy. Podróż do Maroka ma pomóc jej odzyskać utraconą równowagę duchową. Poznany w egzotycznym kraju Raszid szybko zdobywa jej serce. Kiedy mężczyzna proponuje jej przyjazd do niego do Londynu, Klaudia ma nadzieję na znalezienie u jego boku szczęścia. Nie zdaje sobie sprawy, że znajdzie się w mackach niebezpiecznej siatki terrorystycznej, której głównym celem jest szkolenie dzieci na terrorystów-samobójców.

Jak w XXI wieku wygląda terroryzm? Jak terroryści wykorzystują dzieci? Brutalna rzeczywistość tysięcy kobiet wykorzystywanych przez terrorystów, o której świat woli głośno nie mówić.

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu, Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. W 2014 roku ukazała się «Perska miłość», jej debiut powieściowy, który podbił serca polskich czytelniczek. Kolejne tytuły: «Byłam służącą w arabskich pałacach», «Perska zazdrość», «Jestem żoną szejka», «Perska namiętność», «Byłam kochanką arabskich szejków» i «Perska nienawiść», trafiły na listy bestsellerów.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
Laila Shukri "Jestem żoną terrorysty" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Jestem żoną terrorysty
Audiobook
34,90  25,48 
Angelina Geremek
30 kwietnia 2020

Książka opisuje historię Klaudii, która rozkochana przez terrorystę miała urodzić mu dziecko, które od małego byłoby wychowywane i trenowane na oddanego, bezwzględnego bojownik ISIS. Klaudia niedawno straciła pracę i postanawia zacząć spełniać swoje marzenia, na które wcześniej nie miała czasu. Zachęcona opowieściami swojej przyjaciółki Elizy, postanawia wyjechać w podróż życia do Maroka.

Tam zakochuje się i rzuca wszystko dla ukochanego. Szybko okazuje się, że mężczyzna, w którym się zakochała nie jest tym za kogo się podawał.

Oprócz historii życia Klaudii poznajemy też drastyczne szczegóły co tak naprawdę dzieje się

z dziećmi terrorystów, jak są przygotowywane do zbijani niewiernych.

Książka bardzo mi się spodobała i skłoniła do refleksji. Powieść czyta się bardzo szybko a sama historia jest bardzo ciekawa i wciągająca. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę