Jestem żoną terrorysty

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Jestem żoną terrorysty
Jestem żoną terrorysty
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 63,70  50,96 
Jestem żoną terrorysty
Audio
Jestem żoną terrorysty
Audiobook
34,90  25,48 
Szczegóły
Opis książki

Wstrząsająca historia Polki, która została żoną terrorysty.

Opowieść o kobiecie, która została rozkochana i uwiedziona, aby urodzić terrorystę-samobójcę. Przemilczana prawda o rodzinach zaangażowanych w terroryzm. Laila Shukri wysłuchała historii jednej z Polek, aby opowiedzieć ją światu. Po rozstaniu z partnerem Klaudia zostaje niespodziewanie wyrzucona z pracy. Podróż do Maroka ma pomóc jej odzyskać utraconą równowagę duchową. Poznany w egzotycznym kraju Raszid szybko zdobywa jej serce. Kiedy mężczyzna proponuje jej przyjazd do niego do Londynu, Klaudia ma nadzieję na znalezienie u jego boku szczęścia. Nie zdaje sobie sprawy, że znajdzie się w mackach niebezpiecznej siatki terrorystycznej, której głównym celem jest szkolenie dzieci na terrorystów-samobójców.

Jak w XXI wieku wygląda terroryzm? Jak terroryści wykorzystują dzieci? Brutalna rzeczywistość tysięcy kobiet wykorzystywanych przez terrorystów, o której świat woli głośno nie mówić.

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu, Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. W 2014 roku ukazała się «Perska miłość», jej debiut powieściowy, który podbił serca polskich czytelniczek. Kolejne tytuły: «Byłam służącą w arabskich pałacach», «Perska zazdrość», «Jestem żoną szejka», «Perska namiętność», «Byłam kochanką arabskich szejków» i «Perska nienawiść», trafiły na listy bestsellerów.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
Laila Shukri "Jestem żoną terrorysty" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Jestem żoną terrorysty
Audiobook
34,90  25,48 
o_zorya
08 listopada

Niektórzy mieszkańcy krajów arabskich, nawet w Londynie, pozostają fanatykami i terrorystami. Smutna historia zakochanej Angielki, która przeprowadziła się z mężem do Londynu, przyjęła islam i wpadła w ręce organizacji terrorystycznej, której członkiem był jej ukochany

Angelina Geremek
30 kwietnia 2020

Książka opisuje historię Klaudii, która rozkochana przez terrorystę miała urodzić mu dziecko, które od małego byłoby wychowywane i trenowane na oddanego, bezwzględnego bojownik ISIS. Klaudia niedawno straciła pracę i postanawia zacząć spełniać swoje marzenia, na które wcześniej nie miała czasu. Zachęcona opowieściami swojej przyjaciółki Elizy, postanawia wyjechać w podróż życia do Maroka.

Tam zakochuje się i rzuca wszystko dla ukochanego. Szybko okazuje się, że mężczyzna, w którym się zakochała nie jest tym za kogo się podawał.

Oprócz historii życia Klaudii poznajemy też drastyczne szczegóły co tak naprawdę dzieje się

z dziećmi terrorystów, jak są przygotowywane do zbijani niewiernych.

Książka bardzo mi się spodobała i skłoniła do refleksji. Powieść czyta się bardzo szybko a sama historia jest bardzo ciekawa i wciągająca. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę