3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Ryder

Tekst
Autor:
Z serii: Bracia Slater #4
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Czwarty tom serii z braćmi Slater autorstwa jednej z najsłynniejszych autorek New Adult na świecie

Branna jest załamana tym, że jej związek z ukochanym mężczyzną okazał się pomyłką. Chociaż kocha Rydera ponad życie, to nie może w żaden sposób do niego dotrzeć. Nie pomagają kłótnie, płacz ani niekończące się ciche dni.

Ryder Slater jest wściekły. Nie dość, że od wielu miesięcy okłamuje najważniejszą kobietę w życiu, to jeszcze ukrywa coś, co naraża wszystkich na śmiertelne niebezpieczeństwo. Nie może jednak nic powiedzieć i zrobić.

Kiedy ich związek znajdzie się nad krawędzią, Ryder zmierzy się z mrocznymi siłami. Jedno jest pewne, że mężczyzna zrobi wszystko, aby uratować miłość i rodzinę.

Ryder chciał mieć Brannę od pierwszej chwili. Ryder zdobywa to, co chce mieć.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
  • ISBN: 978-83-66234-05-5
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
"Ryder" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Liliana Gardocka
02 października 2020

Uwielbiam serię o braciach Slater. L.A. Casey trafiła tutaj w stu procentach w moje gusta. To już czwarty tom, a autorka nie schodzi ze świetnego poziomu. Wybuchowa para i niespodziewany finał, a do tego wiele wiele emocji i pikanterii. Każda z części jest wyjątkowa i każdą polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę