3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Alannah

Tekst
Autor:
Z serii: Bracia Slater
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Dalszy ciąg piątego tomu powieści. Kontynuacja bestsellerowej serii irlandzkiej pisarki L.A. Casey.

Alannah Ryan zmaga się z demonami: nawiedzająca ją w snach twarz zamienia jej noce w koszmar. Zachowuje to dla siebie, chcąc chronić ukochanego, uginającego się pod ciężarem własnych problemów. Jednak strach zaczyna całkowicie ją pochłaniać. Damien Slater wiedzie życie, jakiego zawsze pragnął, i ma u swojego boku kobietę, którą kocha. Zauważa jednak, że Alannah tłumi w sobie coś, co ją niszczy.

Czy zdoła dotrzeć do ukochanej? Czy udowodni, że jego miłość jest wieczna?

__

L.A. Casey – bestsellerowa autorka „The New York Times” i „USA Today”. Pochodzi z Irlandii, mieszka w Dublinie. Jej życie składa się z dwóch podstawowych elementów: wychowywania cudownej córeczki oraz „czarowania” kolejnych powieści. Uwielbia rozmawiać ze swoimi fankami na Facebooku. Zainspirowana literaturą erotyczną ciężko pracowała nad własną książką i determinacją wywalczyła jej wydanie. Całe szczęście! Tak powstał kultowy "Dominic" z serii Bracia Slater. Choć miała zaledwie dziewiętnaście lat, przygodę z pisarstwem rozpoczęła od hitu. "Dominic" według recenzji sklepu internetowego Amazon to spektakularny sukces i bestsellerowa książka.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 września 2019
  • ISBN: 978-83-66436-19-0
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
"Alannah" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Zygfryda Boruta
20 stycznia 2020

Kolejna opowieść o Alannah, dziewczynie, którą szarpią miłosne rozterki. Część stanowi dodatek do serii «Bracia Slater» i jak na dodatek przystało – nie wnosi wiele do wątku głównego. Jednak jeśli ktoś lubi styl pisarki i ogólny zarys fabuły to jak najbardziej polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę